Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc (/Temat-Zarabianie-na-shorte-st-moja-pomoc-90652)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - Danysuw - 18-06-2014 13:02

xavi... naciskasz na "Pobierz Nowy Dokument programu Microsoft Word (2).docx"


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - xavi512 - 19-06-2014 20:59

(18-06-2014 13:02)Danysuw napisał(a):  xavi... naciskasz na "Pobierz Nowy Dokument programu Microsoft Word (2).docx"

Dzięki, myślałem, że z tego na dole się pobiera. xD


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - 4funsecond - 20-06-2014 17:27

Ludzie proszę was, rejstrujecie się z reff a nic nie czytacie. Kilka postów wczesniej macie poradnik do pobrania bez reff, lecz nie polecam używanie go na shorte - lepiej adf ly itd. Na shorte ludzie dostają bany za nic.


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - ukasz717 - 23-05-2015 01:51

@4funsecond Mógłbyś odświeżyć linka?


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - 4funsecond - 23-05-2015 20:17

Niestety nie mam już tego na dysku. Może ktoś kto skracał linki ma :/

Metoda niestety już nie działa z powodu cięcia zasięgów fb i braku opisanych tam stron


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - kalutor - 24-05-2015 11:27

Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawa lepiej rosła... Dla mnie oczywistym wydaje się chęć pozyskania za wszelką cenę użytkowników do generowania wyświetleń linków, już z nowego konta... Nachalne podkreślanie zachęty w formie wymogu - "najpierw musisz nabić kilkaset wejść", wydaje mi się jednoznaczną intencją...
Osobiście jestem użytkownikiem Shorte, od blisko dwóch lat, czyli niemalże od początku jego powstania. To jak do tej pory najlepszy tego typu serwis, ze wszystkich shorterów w jakich działałem. Udało mi się wypracować skuteczne mechanizmy, pozwalające mi uzyskiwać duże dochody w tymże. Wynegocjowałem specjalną stawkę od Shorte, generując potężny traffic wysokiej jakości. Wszystko co uzyskałem, uzyskałem bez stosowania kombinacji i machlojek - kierując się naczelną zasadą uczciwości, w połączeniu z bardzo prostym sposobem. Natomiast nigdy nie przyszłoby mi do głowy, oferowanie pomocy poleconym po uprzednim /nabiciu dla mnie paruset linków/...


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - 4funsecond - 24-05-2015 18:09

Z ciekawości - jaką masz u nich stawkę?

Dodam jeszcze ze dostaje wiele wiadomości o mentorowanie, ja już tego nie robię jednak polecam mysc jego GG 5975423


Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - Hybrid1990 - 24-06-2017 12:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.