Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc (/Temat-Zarabianie-na-shorte-st-moja-pomoc-90652)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - Clovere - 08-05-2014 09:09

Użytkownik chce abyśmy się rejestrowali z refa a dopiero potem nam powie co mamy robić więc obstawiam że po iluś tam kliknięciach kontakt się urwie albo dostaniemy poradnik jak spamować w komentarzach Wink


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - 4funsecond - 08-05-2014 11:41

Poradnik ma wstep taki:Zostałeś moim reffem. Ten mini poradnik nie będzie miał miliona zdjęć tylko SUCHY sposób. Proszę o nie udostępnianie go – zrobi to nam wszystkim nie potrzebną konkurencję.
Więc wiesz. I nie jest to żaden spam komami, sam w 30min pracy wczoraj nabiłem 3k wejść. W poradniku jest opisane jak to zrobiłem Smile .... Obawiam się tylko, że ktoś zacznie go sprzedawać ale no cóż. Dzisiaj o godzinie 17:00 każdy reff otrzymuje poradnik, następnie poproszę ich o opinie w tym temacie.

Aa i wiecie jak sprawdzić jaki się ma numer shorta? Bo w reff widze tylko takie coś: Ninja Shortener #100010 i muszę sam szukać który to który ;p


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - tidid - 08-05-2014 11:57

Jestem chętny, poszło PW


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - 4funsecond - 08-05-2014 11:59

Odpisałem, pisz teraz na gg.

Wiele osób pyta czy potrzebny jest własny fanpage: Nie, nie jeszcze raz nie. Rzecz jasna na własnym fp też da się zarobić, ale jest za dużo pracy a początkujący nie umieją się wybić + mały zasieg fb .


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - Babcia_Irenka - 08-05-2014 21:05

Po pierwszym dniu dobiłem do ponad 1.000 wyświetleń, czyli nie tak źle. Wystarczy mieć jakieś dobre konto na FB i dodać post w 3 do 5 grupach. Polecam Big Grin


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - maciuus - 08-05-2014 21:07

Rejestruje się : ) Dziennie jestem na kompie ok. 3h, dużo można wyciągnąć w tym czasie?


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - 4funsecond - 08-05-2014 21:07

Grupy to jedno z wyjść, są jeszcze 3 inne do wyboru, w tym jeden opracowany przeze mnie. Zapraszam do skorzystania z mentorowania.

(08-05-2014 21:07)maciuus napisał(a):  Rejestruje się : ) Dziennie jestem na kompie ok. 3h, dużo można wyciągnąć w tym czasie?

wszystko zależy od znalezionych stron. po zarejstrowaniu pisz na gg - masz w 1poscie


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - 4funsecond - 09-05-2014 12:58

Wiecie co? Każdy szuka mentora, wszędzie. I bardzo dobrze, tylko że jak już macie mentora to jedna na 4osoby działa a reszta wraca na swoje stare konto. Za mało mentorów-jak słuchacie, piszemy dla was poradniki i pomagamy wam to jest zajebiscie dla was, ale nie dla nas bo i tak *urwa mac wrocicie do siebie bo szkoda wam tych kilku procent a my męczymy się nad poradnikami. Dziękuje.


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - aero2 - 09-05-2014 13:09

Lepiej nie mentorować i nic nie dawać, w świętej pamięci Firesie też chwilę spróbowałem, same puste refy były aby tylko wyrwać niszę.Cool


RE: Zarabianie na shorte.st - moja pomoc - 4funsecond - 09-05-2014 14:47

Wiem, kończę z tym mentorował będę tylko kilku osobom - tym które na prawdę działają.