Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS (/Temat-Jak-jest-wasza-opinie-o-zarabianiu-na-PPA-Subskrypcji-SMS-90630)

Strony: 1 2 3 4


Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - polakos - 07-05-2014 09:27

Chciałem się zapytać co wy myślicie o tym że zarabiamy na czyjejś głupocie.
Jaka jest wasza mentalność w tym temacie,


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - MrocznyKILL - 07-05-2014 09:41

Gdy Kali ukraść krowa być dobry uczynek ale jak Kalemu ukraść krowa być zły uczynek facepalm


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - SexPistols - 07-05-2014 10:56

Wydaje mi się, że niewiele ludzi ma świadomość, że codziennie każda firma/instytucja/cokolwiek robi nas w bambuko tak samo, a nawet gorzej. Tyle, że nie zdajemy sobie z tego sprawy Tongue Ci bez sumienia zarabiają najwięcej, a reszta pracuje dla kogoś za marne grosze.


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - mikolaj90 - 07-05-2014 10:59

Ja czasem mam wyrzuty sumienia, że ktoś tak się nabiera na te głupoty ale potem uświadamiam sobie parę rzeczy:
- w subach napisane jest, że jest to subskrypcja tylko ludzie tego nie czytają
- w ppa jak "dzieciaki" pobierają te hacki itp to chyba mają kasę skoro są tak napaleni Big Grin

Ogółem jest to głupota ludzi, a nie tego co to udostępnia Smile My wykazujemy się sprytem i inteligencją, taki już jest świat.


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - Noozer - 07-05-2014 11:17

(07-05-2014 10:59)mikolaj90 napisał(a):  Ja czasem mam wyrzuty sumienia, że ktoś tak się nabiera na te głupoty ale potem uświadamiam sobie parę rzeczy:
- w subach napisane jest, że jest to subskrypcja tylko ludzie tego nie czytają
- w ppa jak "dzieciaki" pobierają te hacki itp to chyba mają kasę skoro są tak napaleni Big Grin

Ogółem jest to głupota ludzi, a nie tego co to udostępnia Smile My wykazujemy się sprytem i inteligencją, taki już jest świat.
Mam dokładnie takie samo zdanie Smile


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - MrocznyKILL - 07-05-2014 11:25

(07-05-2014 10:56)SexPistols napisał(a):  Wydaje mi się, że niewiele ludzi ma świadomość, że codziennie każda firma/instytucja/cokolwiek robi nas w bambuko tak samo, a nawet gorzej. Tyle, że nie zdajemy sobie z tego sprawy Tongue Ci bez sumienia zarabiają najwięcej, a reszta pracuje dla kogoś za marne grosze.

Coś w tym jest Wink najlepszym przykładem jest bank światowy... to dopiero twór Sex bawi się w Copperfielda tworząc pieniądze z powietrza a potem pożycza je na procent Huh


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - SexPistols - 07-05-2014 15:42

(07-05-2014 11:25)MrocznyKILL napisał(a):  
(07-05-2014 10:56)SexPistols napisał(a):  Wydaje mi się, że niewiele ludzi ma świadomość, że codziennie każda firma/instytucja/cokolwiek robi nas w bambuko tak samo, a nawet gorzej. Tyle, że nie zdajemy sobie z tego sprawy Tongue Ci bez sumienia zarabiają najwięcej, a reszta pracuje dla kogoś za marne grosze.

Coś w tym jest Wink najlepszym przykładem jest bank światowy... to dopiero twór Sex bawi się w Copperfielda tworząc pieniądze z powietrza a potem pożycza je na procent Huh

Dokładnie każdy bank to piramida finansowa. Tyle, że legalna. Taki już ten świat jest, cwaniacy zarabiają najwięcej~


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - Qwik - 07-05-2014 15:43

To że inni kradną nie jest usprawiedliwieniem ze Wy to możecie tez robić.


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - Bandaid - 07-05-2014 15:47

Politycy to nie złodzieje. Są po prostu sprytniejsi, tak działa ten świat, że cwaniacy zarabiają najwięcej.


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - Papass - 07-05-2014 22:15

(07-05-2014 15:47)Bandaid napisał(a):  Politycy to nie złodzieje. Są po prostu sprytniejsi, tak działa ten świat, że cwaniacy zarabiają najwięcej.
To są złodzieje.