Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB zablokowanke konto i dowód osobisty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FB zablokowanke konto i dowód osobisty (/Temat-FB-zablokowanke-konto-i-dowod-osobisty-90623)



FB zablokowanke konto i dowód osobisty - xkuba666x - 06-05-2014 22:52

Witam Smile
Dzisiaj FB zablokował mi fejkowe konto na którym miałem fanpage 5k lików.
Niby pod pozorem tego, że ktoś mi się włamał, a oni zablokowali żeby chronić moje dane... dziękuje bardzo za taką pomoc... Teraz chcą abym wysłał im skan dowodu osobistego lub innego dokumentu którego oczywiście nie posiadam z racji tego, że konto fałszywe. Fanpage stoi nienaruszony ale nie mam do niego dostępu. Jest jakaś możliwość ominięcia tego dowodu? odzyskania dostępu do fanpage'u? konto miałem 3 letnie (kiedyś po coś zakładałem i tak mi się zachowało ;P) zweryfikowane numerem telefonu ale to mi w niczym raczej nie pomogło w tym przypadku, sam nie wiem dlaczego, przeciez mogli poprosic o weryfikacje sms...

PS. tak na przyszłość, gdybym na tym fanpage'u mial ustawionych administratorów na innych kontach to mógłbym dalej zarządzać tym FP mimo zablokowanego konta menadzera?


RE: FB zablokowanke konto i dowód osobisty - badii - 07-05-2014 05:48

Tak, moglbys.
Podrob dowod, to jedyne co Ci pozostalo Wink


RE: FB zablokowanke konto i dowód osobisty - Szaman1644 - 07-05-2014 06:10

Ktoś pisał o tym problemie już, podobno wysłał pierwsze lepsze zdjęcie z google i przeszedł Tongue Możesz spróbować Smile


RE: FB zablokowanke konto i dowód osobisty - xkuba666x - 07-05-2014 10:00

pierwsze lepsze zdjecie dowodu, czy osoby której zdjecia mialem na profilu? Smile
I tak na przyszłośc, macie jakieś wskazówki jak uniknąć takiej sytuacji w przyszlosci?


RE: FB zablokowanke konto i dowód osobisty - bolo9797 - 07-05-2014 10:24

Oczywiscie Smile Dodaj admina dla fanpaga na swoim glownym koncie , wtedy jak ci konto zablokuja na ktorym miales fanpage to mozesz go przeniesc na swoje glowne.


RE: FB zablokowanke konto i dowód osobisty - Szaman1644 - 07-05-2014 10:30

(07-05-2014 10:00)xkuba666x napisał(a):  pierwsze lepsze zdjecie dowodu, czy osoby której zdjecia mialem na profilu? Smile
I tak na przyszłośc, macie jakieś wskazówki jak uniknąć takiej sytuacji w przyszlosci?

Ktoś pisał, że pierwsze lepsze zdjęcie w innym temacie. Sam nie miałem takiej blokady, więc nie wiem, ale chce pomóc Smile


RE: FB zablokowanke konto i dowód osobisty - xkuba666x - 07-05-2014 17:18

(07-05-2014 10:24)bolo9797 napisał(a):  Oczywiscie Smile Dodaj admina dla fanpaga na swoim glownym koncie , wtedy jak ci konto zablokuja na ktorym miales fanpage to mozesz go przeniesc na swoje glowne.

ahhh zebym ja o ty pomysłał wcześniej... fanpage 5k lajkow stracony, no trudno Smile


RE: FB zablokowanke konto i dowód osobisty - Androoo - 09-05-2014 16:07

Mi także tydzień temu zablokowali dobre konto (fikcyjne) i proszą o dowód. Czy podrabialiście jakies dowody z neta by im wysłać Big Grin ? Odblokowali ?


FB zablokowanke konto i dowód osobisty - Artinesse - 01-03-2018 21:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.