Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada konta na Fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada konta na Fb (/Temat-Blokada-konta-na-Fb-90605)



Blokada konta na Fb - Youmi - 06-05-2014 18:36

Witam,

Od razu przejdźmy do sedna.

Posiadam fake konto na Facebooku, spamowałem nim trochę, miałem weryfikacje numeru tel, weryfikacje zdjęć - udało mi się z tym jakoś poradzić.
Teraz natomiast mam problem tego typu, że dostałem ograniczenia na 30 dni, w sumie mogę tylko pisać posty na swojej tablicy, żadnego lakowania etc.
Myślałem na początku, że to jest jakaś indywidualna kara, przypisana do danej osoby, jednak po stworzeniu kolejnego konta, okazało się że blokada nałożona jest na moje IP... Na moje nieszczęście IP mam stałe, więc trochę sytuacja jest nieciekawa.

Da się jakoś temu zaradzić?


RE: Blokada konta na Fb - notentego - 06-05-2014 18:39

Wal z bramek proxy Wink


RE: Blokada konta na Fb - krawi92 - 06-05-2014 18:59

Wyczyść Cookies, lub spróbuj na TORze. Ewentualnie niech Ci kolega jakiś założy nowe konto na Feju. To dużo nie zajmuje. Niestety, jeśli chodzi o spam to Facebook szybko blokuje takie konta, bądź prosi o weryfikacje, wystarczy że pare osób zgłosi twój komentarz jako spam. Też wykorzystywałem Facebook do spamowania, ale więcej roboty przy ogarnianiu kont, niż samego spamu :]


RE: Blokada konta na Fb - jagan - 06-05-2014 18:59

Skąd wiesz że blokada nałożona jest na IP ? Taki portal społecznościowy raczej tego nie robi.. to system sam analizuje niepożądane działania na kontach użytkowników oraz je w razie konieczności skutecznie blokuje.


RE: Blokada konta na Fb - Youmi - 06-05-2014 22:39

Myk z kolegą próbowałem, po prośbie o dodanie do około 5 grup wyświetliła się blokada..


(06-05-2014 18:59)jagan napisał(a):  Skąd wiesz że blokada nałożona jest na IP ? Taki portal społecznościowy raczej tego nie robi.. to system sam analizuje niepożądane działania na kontach użytkowników oraz je w razie konieczności skutecznie blokuje.

Tak jak wyżej napisałem, gdybym miał "czyste" IP raczej mi mi kolegi konta nie zablokowali Smile



Spróbuje z tym torem, pierw muszę się trochę wtajemniczyć w temat, bo pierwszy raz o tym słyszę Tongue


RE: Blokada konta na Fb - Kede - 06-05-2014 23:24

Ściągnij TOR browser. Będzie najszybciej. Aczkolwiek bardzo kiepskie rozwiązanie bo IP z tora są bardzo często blokowane i korzysta z nich pewnie z pół świata. Lepiej za 7zł/mc kupić VPN np. CyberGhost. Wybierasz sobie IP z danego kraju (np. Polska) i lecisz ;]