Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek (/Temat-Big-Milk-Safari-Run-600-koszulek-90547)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - Synkretysta - 10-05-2014 10:08

był problem z długością sesji - teraz wysyła wynik dość często- więc jest zapisywany od pewnego poziomu co minute chyba czy nawet częściej.
Jak ktoś wygra - to dostaje link do formularza (tam sie podaje dane do wysyłki wraz z datą urodzenia, telefonem)

UWAGA - nagroda główna jest imienna - więc nie da się jej odsprzedać. Nie przechodzi też na następną osobę w rankingu - więc - cheaterzy - jeśli nie chcecie jechać, to nie zabierajcie innym możliwości wygrania.

Gra ma coś powalone z caschowaniem - w miarę jej postępu zaczyna sie zacinać bo nie czyści pamięci. Po 3000 zaczyna być coraz trudniej. U mnie na kompie 4000 robię w 30 minut. Ale wiem że inni mają trudniej Tongue


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - PsyhicX - 10-05-2014 14:57

(10-05-2014 08:30)D.ave napisał(a):  To nie wina netu tylko tej gry Smile . Pisałem do nich,niby ją naprawiają ale widzę jak to robią .. Nabiłem 4 k punktów nie zapisało i dupa nie uznali mi tego Undecided.. Mam nadzieje że moje koszulki dojdą i nie zrobią mnie w uja Lol

To już jest naprawione, że nie zalicza punktów, bo osobiście do nich napisałem i zrobili to Big Grin


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - D.ave - 10-05-2014 15:26

Owszem jest naprawione,choć nie do końca bo po zakończeniu gry nic się nie dziejeaplikacja znika. Nie wiem czy to moja wina,mam net 7 mega wiec raczej to nie wina internetu Wink .Ale to już ich sprawa, podobno ,, naprawiają ''


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - Majka - 12-05-2014 14:01

Trwa przerwa techniczna Smile


Druga runda zakończona. Dostał ktoś meila o wygranej? Jak to jest teraz- pytam osób, które znalazły się w TOP 150?


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - Krzysiek0616PL - 12-05-2014 15:00

Ja drugi etap zakończyłem na 5 pozycji a maila nie dostałem jeszcze Sad


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - PsyhicX - 12-05-2014 20:10

Ja też jeszcze nie dostałem :c


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - McRace91 - 13-05-2014 13:22

Cytat z FanPage

"Drodzy Uczestnicy konkursu Safari Run,
uprzejmie Was informujemy, że rozesłaliśmy informacje dotyczące wygranych II etapu konkursu.
Osoby, które znalazły się wśród 150 mistrzów, a nie otrzymały informacyjnego maila prosimy o sprawdzenie folderu Spam.
Gratulujemy i zachęcamy do dalszej gry od 26.05!
Poniższych uczestników prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej ze względu na brak możliwości dotarcia z informacją:
Barbara Parczewska
Danio Damian Wolski
Dawid Ga
Agnieszka Wolska
Grzegorz Górecki
Teresa Jańczyk
Teresa Wolanowska
Mateusz Becla
Mariola Łoskot
Patryk Habigier
Konrad Matylewski
Maria Bylina
Michał Wolski
Monika Papała
Linda Tok"


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - Majka - 13-05-2014 14:42

Faktycznie doszedł meil Smile


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - Krissu - 13-05-2014 15:27

Otrzymałem e-mail, jednak nie ma w nim formularza? Smile


RE: Big Milk - Safari Run - 600 koszulek - Szaman1644 - 13-05-2014 15:32

Podaj dokładną treść meila, jak możesz Tongue