Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][Stan spoczynku] gstopa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne][Stan spoczynku] gstopa (/Temat-Nieaktualne-Stan-spoczynku-gstopa-9053)



[Nieaktualne][Stan spoczynku] gstopa - gstopa - 21-06-2010 21:13

Witka,

Po pierwsze chciałem wszystkich przeprosić za brak info z mojej strony. Otóż weekend spędzałem z moją lubą. Dopiero teraz mam dostęp do neta i piszę.

Szczerze to trochę mi nie odpowiadają stałe treningi. Sobota zupełnie. Dodatkowo muszę się skoncentrować na pisaniu magisterki.

Na najbliższy czas potrzebuję przejść w stan spoczynku. Co do treningów to może się pojawię może nie. Wpaść pograć jak ktoś będzie to z przyjemnością, jak będę miał czas. Póki co będę grał bez LFE, ponieważ się zawieszam na nieokreślony czas.

W każdej chwili możecie mnie po prostu usunąć z klanu.

E... to chyba wszystko Smile.

Pozdrawiam,
Grzesiek.


RE: [Stan spoczynku] gstopa - Marello - 21-06-2010 21:16

Niema problemu takie podejście do sprawy mi się podoba miejsce w klanie dla Ciebie jest zarezerwowane, w razie czegoś jesteśmy na Ts Smile


[Stan spoczynku] gstopa - Marello - 19-03-2011 09:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.