Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook Spamer Grupe! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Facebook Spamer Grupe! (/Temat-Facebook-Spamer-Grupe-90523)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Facebook Spamer Grupe! - adam064732 - 20-08-2014 09:37

Rezerwuję Tongue

Zobacz PW.


RE: Facebook Spamer Grupe! - Matovy - 20-08-2014 23:51

Kupię


RE: Facebook Spamer Grupe! - Admine - 21-08-2014 00:01

Nie lepiej dolozuc 20zl i miec program z wieksza iloscia funkcji ?


RE: Facebook Spamer Grupe! - Branzolek - 21-08-2014 09:36

Tzn z jakimi funkcjami?


RE: Facebook Spamer Grupe! - bolo9797 - 02-09-2014 16:57

Jest ktos w stanie udostepnic z 2 konta facebook 40+ grup w celu naprawy pewnego bledu poniewaz ja juz zadnych nie posiadam.


RE: Facebook Spamer Grupe! - Danny - 05-09-2014 16:56

Negatyw

Bot od początku nie dawał szansy na zarobek, ograniczenie do 30 grup od samego początku jego zakupu (od ponad miesiąca). Byłem zmuszony do kupna innego oprogramowania, które działa o niebo lepiej za zaledwie 20zł więcej, polecam też go kupić innym użytkownikom, gdyż ten od bola jest beznadziejny. Miała być opcja zdjęć - też jej nadal nie ma i gdy pisałem do autora kiedy się pojawią otrzymałem następującą odpowiedź "Jak będzie to pójdzie info.". Próbowałem otrzymać zwrot pieniędzy z oczywistych powodów, lecz według bola nie ma on żadnych podstaw, aby mi te pieniążki oddać. Szkoda, że negatyw bo z użytkownikiem jest dobry kontakt (lepszy na PW) i wydaje się osobą uczciwą, lecz kupno jego produktu jest po prostu wyrzuceniem pieniędzy w błoto.


RE: Facebook Spamer Grupe! - hieronim1 - 08-09-2014 21:37

a jak to działa :>?


RE: Facebook Spamer Grupe! - Jacuss - 09-09-2014 10:02

Dacie linka do tej lepszej wwrsji?


RE: Facebook Spamer Grupe! - Admine - 09-09-2014 10:07

Tak, zdecydowanie polecam tamta lepsza wersje. Rowniez mam premium i jest tam o wiele wiecej fajnych funkcji niz tutaj i tam wszystko dziala na 100% Wink


RE: Facebook Spamer Grupe! - rogrip - 09-09-2014 16:11

(09-09-2014 10:07)Admine napisał(a):  Tak, zdecydowanie polecam tamta lepsza wersje. Rowniez mam premium i jest tam o wiele wiecej fajnych funkcji niz tutaj i tam wszystko dziala na 100% Wink

Witam ale jaką lepsza wersję, bo ja mogę powiedzieć że polecam sex z pewną dziewczyną ale nie powiem jaką. Więc jak byś mógł opisać bardziej szczegółowo o co chodzi a nawet podać link lub kontakt do tego kto to sprzedaje to byłbym bardzo wdzięczny