Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia (/Temat-Nie-dasz-rady-a-wlasnie-ze-dam-czyli-Lesny-zarabia-90511)

Strony: 1 2 3


Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - Leśniczy - 04-05-2014 21:29

Tworzę ten dziennik z dwóch przyczyn. Po pierwsze, żeby się zmotywować i wreszcie ruszyć dupę na poważnie, po drugie, bo spotkałem się z opiniami oraz szyderą, że się "nie da". No to ja wam pokażę, a przynajmniej się postaram.

Zarabiać postanawiam na AdSense (witryna o budowie a'la kwejk można powiedzieć, ale z innym contentem), oraz dorabiać na grafice komputerowej/tworzeniu stron www, chociaż jak na razie, AdSense króluje. Z czasem mam ambitne plany tworzyć kolejne strony internetowe które staną się choć trochę popularne.

Uprzedzam, że nie mentoruję, nie dzielę się z nikim swoimi pomysłami, bo już kiedyś ktoś mi taki jeden podwędził. Cóż, świat pieniądza to świat brutalny, na forum o zarabianiu to chyba wszyscy wiedzą.

Punkt zero wyznaczam na 21 kwietnia 2014, bo wtedy moja nowa witryna zaczęła być popularna na tyle, że przynosi dochody. Mały screen z tych 13 dni:

[Obrazek: szpng_enxnqnp.png]

560PLN w 13 dni. Trzeba się wziąć, bo jak widać przez majówkę nie poświęcałem temu należytej uwagi.

Mam nadzieję, że będę często gęsto pisał w tym temacie. I jeszcze jedno, lubię dzielić się dobrą muzyką (raczej "mocną"), więc łapcie:

https://www.youtube.com/watch?v=opZzLsYRFM8 (i kto powie, że polska muzyka jest do bani? : > )


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - ErgePL - 04-05-2014 21:39

No fajnie się zapowiada, będę zaglądał i powodzenia! Jerk2


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - must - 04-05-2014 21:43

Masz jakiś cel Smile?


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - Leśniczy - 04-05-2014 21:46

Sam nie wiem. Na pewno fajnie by było kupić jakieś przyzwoite auto, mieć na podróże, no i w perspektywie żyć z tego, chociaż co do utrzymywania się, to stawiam na grafikę i tworzenie stron www. Jak na razie nie mam konkretnego celu, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia.


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - 4funsecond - 05-05-2014 20:00

Powodzenia Smile


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - Klin - 06-05-2014 15:33

Powodzenia, nigdy się nie poddawaj


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - szufliko - 06-05-2014 19:21

Powodzenia życzęLol


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - Leśniczy - 07-05-2014 22:27

Już pogodziłem się z tym, że to nie będzie "dziennik" tylko prędzej tygodnik.

No więc, okres 4 maja - 8 maja przyniósł dochód w wysokości 174,28 PLN

Po ciężkiej dla zarabiania majówce, kiedy to olałem stronę, zaczynam się odkuwać, zarobki znów rosną. Dziś dzień zakończy się powyżej 70 PLN

Licząc od początku maja, zarobiłem 343 PLN

Jak na razie tylko na AS.


No i dziękuję za słowa otuchy!


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - Szalony - 07-05-2014 23:42

(07-05-2014 22:27)Leśniczy napisał(a):  Już pogodziłem się z tym, że to nie będzie "dziennik" tylko prędzej tygodnik.

No więc, okres 4 maja - 8 maja przyniósł dochód w wysokości 174,28 PLN

Po ciężkiej dla zarabiania majówce, kiedy to olałem stronę, zaczynam się odkuwać, zarobki znów rosną. Dziś dzień zakończy się powyżej 70 PLN

Licząc od początku maja, zarobiłem 343 PLN

Jak na razie tylko na AS.


No i dziękuję za słowa otuchy!

ładnie idizesz Smile kolega zarabia na reklamach na swojej stronie ?


RE: Nie dasz rady - a właśnie, że dam! - czyli Leśny zarabia - Leśniczy - 07-05-2014 23:51

Tak jest, na razie tylko na jednej, ale w planach mam postawienie jeszcze co najmniej bloga. Tylko, że z planami różnie bywa, bo do takiego przedsięwzięcia trzeba mieć dużo weny.