Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PayPal - pytanie podczas restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PayPal - pytanie podczas restocku (/Temat-Rozwiazane-PayPal-pytanie-podczas-restocku-9051)



[Rozwiązane]PayPal - pytanie podczas restocku - mikolaj90 - 21-06-2010 20:46

Siema

Podczas restocku chciałbym zgarnąć PayPala. I jeżeli był bym na stronie gdzie wypełnia się dane (podczas restocku) to mógłbym wybrać byle jaki kraj ? Jakiś pierwszy lepszy, żeby było szybciej.

Pytam, bo czytałem, że do PayPala jest potrzebny tylko i wyłącznie adres email, to jeżeli miałbym nawet złe dane to by mi wysłali na moje konto PP ?

Po Poland na liście krajów trochę ciężko znaleźć Big Grin

Pozdro


RE: PayPal - pytanie podczas restocku - kwasu123 - 21-06-2010 20:51

równie szybko mozesz wybrac "poland" wystarczy ze w przegladarce nacisniesz "Crtl+f" wpiszesz poland zamkiesz wyszukiwanie i podczas wyboru panstwa na restocku wcisniesz tylko "F3"


RE: PayPal - pytanie podczas restocku - Xkoniak - 21-06-2010 22:07

Lepiej wypełnić dobrze dane niż później żałować że anulowali nagrodę.


[Rozwiązane]PayPal - pytanie podczas restocku - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.