Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co najlepsze na początek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co najlepsze na początek? (/Temat-Co-najlepsze-na-poczatek-90501)

Strony: 1 2


Co najlepsze na początek? - loek8956 - 04-05-2014 19:24

Siema, jestem niepełnoletni i jak pewnie tu każdy chciałbym trochę dorobić $$$. Nie liczę na jakieś koksy chciałbym nawet te marne 10 zł na tydzień, ale jak dla mnie ciężko to zrobić. Wiadomo, leń na tym nigdy nie zarobi. Niechcę być leniwy, ale też nie wiem od czego zacząć.
O ile przeczytałem trochę na tym www to rozumiem, że surfbary to marne grosze strata czasu, adf.ly trzeba mieć gdzie wstawiać te linki a uploading nie jest przypadkiem nielegalny? Xpokerface

Liczę na jakąś radę od czego zacząć, aby było łatwo Jerk2 ale też, żeby nie była to strata czasu...

I jak mówiłem wyżej, wymagania stawiam wielkie ale nie liczę na kokosy!!!


RE: Co najlepsze na początek? - Szalony - 04-05-2014 19:30

na początek to zrób jakis blog czy coś ;o jakieś konto jutube dobre ..


RE: Co najlepsze na początek? - djram - 04-05-2014 19:48

jak chcesz 10 zł tygodniowo to polecam fake konto na fb i dolaczyc do wielu grup Tongue postowac w nich, np w grupach sprzedam, mozesz wziąć kogos link do aukcji na allegro i wstawic przez platny skracacz ze chcesz sprzedac , link na pewno sie utrzyma , podejrzewam ze laczna ilosc aktywnych osob w grupach typu sprzedam to kilka milionow, w kazdym mieście jest klika takich grup, wiec zarobki mogą byc nawet wieksze

podczas pisania tego postu wpadlem na ten pomysl Tongue


RE: Co najlepsze na początek? - loek8956 - 04-05-2014 19:54

Próbowałem, zaczęło się od zablokowania konta (masowe dołączanie do grup). Gdy już mi je odblokowali to nie mogłem przez jakiś czas pisać postów. Możliwe, że odblokowali mi już i spróbuję z Adf.ly.

Jakieś jeszcze podpowiedzi? Huh

Edit: Tak nie mogę pisać postów w grupach, extra Big Grin


RE: Co najlepsze na początek? - Radi98 - 04-05-2014 20:04

Na początek to może subskrypcje. Firesub polecam, ja miałem nawet raz 264zl w 1 dzień i to tak jak kolega wyżej mówi tylko że programy reklamujesz, a nie adf.ly


RE: Co najlepsze na początek? - Pawel Szamotulski - 04-05-2014 20:06

Jak chcesz zarobić (do kilku dych tygodniowo na początek) to pisz priv.


RE: Co najlepsze na początek? - loek8956 - 04-05-2014 20:23

Może mi ktoś jaśniej wytłumaczyć o co chodzi z tym firesubem i jak się za to zabrać. Jakie zarobki itp.
Jestem nowy w temacie więc proszę o rozwagę Smile


RE: Co najlepsze na początek? - Captain - 04-05-2014 20:27

Sprawdź MyPay. Poczytaj w necie jak należy tam zarabiać, to dość proste. Robiąc to dobrze możesz zarobić nawet z 60-70zł tygodniowo (jeśli poświęcisz na to odpowiednio dużo czasu).


RE: Co najlepsze na początek? - Chyrek - 04-05-2014 21:04

Spróbuj może dołączyć do programu partnerskiego CENEO (pp.ceneo.pl). Utworzyłem sobie tam konto dla testu i porozsyłałem swój banner z reklamą, unikalny link. Z tego miałem razem ok. 40-50 wejść i przeliczyło mi to na 0,90zł, więc myślę, że gdybyś się tam przyłożył, to dyszkę tygodniowo byś wyciągnął. Wg. mnie to trochę strata czasu, ale to moja opinia, bo ja jestem nastawiony na coś większego. Wink


RE: Co najlepsze na początek? - loek8956 - 04-05-2014 21:19

Ogólnie, rzecz biorąc spodobały mi się aplikacje na Androida gdzie za zainstalowanie aplikacji lecą jakieś grosze.
Ale albo zbyt mało ofert albo nie przychodzą pkt za pobraną aplikację...