Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Udostępnie hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Udostępnie hosting (/Temat-Udostepnie-hosting-90488)



Udostępnie hosting - fizyk852 - 04-05-2014 14:21

Witam. Posiadam nielimitowany rozmiarem, oraz transferem hosting w 1and1.

Z chęcią podzielę się nim podzielę. Jeśli jest ktoś zainteresowany piszcie tutaj albo pw Wink


RE: Udostępnie hosting - abelabel2 - 04-05-2014 15:03

Ale za to z limitowanym użyciem RAM I CPU i jak dostaniesz bana to ino raz.


RE: Udostępnie hosting - Qwik - 04-05-2014 15:13

Nie należy wierzyć w te nielimitowane hostingi za pół darmo


RE: Udostępnie hosting - fizyk852 - 04-05-2014 16:46

Panowie, 1and1 to porządna firma i wiem co kupowałem.
Nie jest to vps, ale spokojnie da sobie rady z większym obciążeniem.

Uczę się na kierunku teleinformatyk, więc wiem co kupuję Wink Bez obaw.

Cytat:jak dostaniesz bana to ino raz

facepalm

Jak ktoś będzie zainteresowany to sobie sprawdzi ofertę na 1and1 i nie będzie żadnych głupich docinek.


RE: Udostępnie hosting - abelabel2 - 04-05-2014 17:30

(04-05-2014 16:46)fizyk852 napisał(a):  Uczę się na kierunku teleinformatyk, więc wiem co kupuję Wink Bez obaw.

W takim razie ucz się ucz, ale czasem warto posłuchać może nie starszych, ale bardziej obeznanych w temacie kolegów.


RE: Udostępnie hosting - linoskoczek - 04-05-2014 20:34

(04-05-2014 16:46)fizyk852 napisał(a):  Panowie, 1and1 to porządna firma i wiem co kupowałem.

Haha, uśmiałem się! Lol
1and1 dobra? Z której cześci galaktyki Cię przywiało? Miałem tam hosting równo 10 dni. Przez wszystkie dobijałem się do ich supportu, a w ostatnim zażądałem zwrotu pieniędzy - w tym miałem szczeście, bo oddali Wink


RE: Udostępnie hosting - dzemba - 06-05-2014 17:08

1and1 to piękni oszuści łapali kiedyś ludzi na umowy za 1 centa czy 1 grosz, Fizyk852 nie wierz że hosting za około 20 zł na miesiąc będzie bez limitowy, masz nałożone ograniczenia na zużycie procesora oraz pamięci po przekroczeniu których (o co bardzo łatwo) informują cię, że konieczna jest zmiana pakietu na wyższy z powodu zbyt dużego zużywania zasobów. Ciągną kasę od klienta na czym się tylko da. A te twoje braki limitów to "Chłyt matetingowy".