Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? (/Temat-sportowy-fanpage-jak-sobie-dorobic-na-nim-90478)

Strony: 1 2


sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - Punter - 04-05-2014 12:49

Witam,
Mam fanpage o tematyce sportowej 42k i chciałbym Was się zapytać jak można sobie dorobić dzięki posiadaniu takiego fanpage? Jakie metody polecacie? Mam aktywnych fanów, chociaż teraz zasięg fb ogranicza.


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - venzer - 04-05-2014 13:18

Poszukaj w programach partnerskich ofert związanych ze sportem, Możesz polecać gry sportowe, Skracanie linków


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - Nescafe - 04-05-2014 15:02

Napisz na pw to coś Ci doradzę Wink


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - djram - 04-05-2014 19:43

ja polecam programy partnerskie bukmacherow i typy meczy do tego jakies pewniaki , np dajesz jakies typy pewniaki i link do postawienia zakladu Big Grin powinno cos kasy wpaść


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - 4funsecond - 04-05-2014 19:46

napisz na pw, znam sie na tym


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - golleador - 08-07-2014 20:33

Nescafe, jak możesz to usuń pare wiadomości bo mam sprawe.


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - grzesiek1990 - 08-07-2014 22:10

Jak wspomniał poprzednik jednym ze sposobów są programy partnerskie bukmacherów. Osobiście promuje 3 bukmacherów i jeśli chciałbyś się czegoś dowiedzieć na ten temat to chętnie Ci pomogę, a w zamian możesz zarejestrować się z mojego refa.


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - doniuśś - 09-07-2014 11:38

napisz na priv Wink


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - Iwonix987 - 09-07-2014 12:57

Programy partnerskie bukmacherskie to świetna opcja.


RE: sportowy fanpage, jak sobie dorobić na nim? - poduszka12 - 09-07-2014 14:40

livestream Smile