Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kody XBL GOLD 7 DNI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kody XBL GOLD 7 DNI (/Temat-Kody-XBL-GOLD-7-DNI-90474)



Kody XBL GOLD 7 DNI - NieWPelniAnonim - 04-05-2014 11:56

1.Nazwa przedmiotu : Kody Xbox
2.Opis przedmiotu : Po aktywowaniu uzyskujesz TRIAL(!) XBOX LIVE GOLD NA 7 DNI
3.Zdjęcia : --
4.Kontakt : PW lub http://xblivecodes.ml
5.Cena : 2,5 zł szt. / doładowanie Play 5 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal / doładowanie

Proszę użytkownika maselko1234 o nie udzielanie się w temacie
Każdy post nie na temat zostaje zgloszony


RE: Kody XBL GOLD 7 DNI - NieWPelniAnonim - 05-05-2014 13:57

1 zł za kod <--- nowa cena
Przepraszam za dubla


RE: Kody XBL GOLD 7 DNI - maselko1235 - 05-05-2014 14:01

schowaj się chłopie już z tymi kodami każdy Cię wyśmiał a Ty dalej masz nadzieję zarobić zł na kodzie


RE: Kody XBL GOLD 7 DNI - maselko1235 - 05-05-2014 14:22

kupuje ale po 50 gr za sztukę i sam przy okazji je generuje Wink czy takie czasochłonne to ja nie wiem 35 kodów w godzine okropne. kto Cie wyśmiał? przejrzyj swoje poprzedniejsze tematy zresztą nie wiem dlaczego administracja toleruje Twoje ciągłe tematy o tym samym
Pozdrawiam i życzę kokosów


RE: Kody XBL GOLD 7 DNI - NieWPelniAnonim - 05-05-2014 14:27

(05-05-2014 14:22)maselko1235 napisał(a):  kupuje ale po 50 gr za sztukę i sam przy okazji je generuje Wink czy takie czasochłonne to ja nie wiem 35 kodów w godzine okropne. kto Cie wyśmiał? przejrzyj swoje poprzedniejsze tematy zresztą nie wiem dlaczego administracja toleruje Twoje ciągłe tematy o tym samym
Pozdrawiam i życzę kokosów
Powiedz mi, co z nimi będziesz robil? Jeżeli w taki chamski sposób próbujesz* zwalczyć konkurencje to widać "polską" uczciwość. Jak dla mnie to możemy sobie podać rękę. Ja nie wpieprzam się do ciebie, ty do mnie. "Poprzedni temat" - 1 random mnie "wyśmiał", teraz ty Smile Bardzo ich dużo.


RE: Kody XBL GOLD 7 DNI - PremAccHack - 05-05-2014 14:39

skończ z tym tematem sprzedaj na Allegro Smile


Kody XBL GOLD 7 DNI - yazir - 09-06-2014 00:09

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.