Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? (/Temat-Co-wasi-rodzice-sadza-o-zarabianiu-w-internecie-90467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - diamon - 07-08-2014 15:29

Nie mają nic przeciwko.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Dante_/ - 09-08-2014 14:15

A po co mówić wgl coś rodzicom, zarabiasz dla siebie.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - KUBA555 - 09-08-2014 16:03

Moi na początku nie wierzyliTongue


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - poduszka12 - 11-08-2014 11:39

(09-08-2014 14:15)Dante_/ napisał(a):  A po co mówić wgl coś rodzicom, zarabiasz dla siebie.

Ktoś podatek musi zapłacić, jeśli jesteś niepełnoletni. Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - GoodLecki - 11-08-2014 13:41

Niestety w większosci przypadków wasi rodzice mają racje Big Grin
Wszyscy gadają rodzicom o zarabianiu a ilu z was cos dała rodzicom , ilu zapłaciło z własnych pieniedzy choćby za internet ? Big Grin


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - smagalaz - 11-08-2014 18:41

(11-08-2014 13:41)GoodLecki napisał(a):  Wszyscy gadają rodzicom o zarabianiu a ilu z was cos dała rodzicom , ilu zapłaciło z własnych pieniedzy choćby za internet ? Big Grin

Nigdy tego nie zrobiłem. Nie zapominam jednak, że dzięki temu, że zarabiam, nie muszą mi fundować ogólnie mówiąc zachcianek - ubrań, wycieczek, elektroniki i tym podobne. Myślę, że to sprawiedliwy układ.

A co o tym sądzą - raczej nic. I taki brak zainteresowania tematem mnie satysfakcjonuje.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Shuriken - 26-08-2014 16:36

Nic. Nawet nie wiedza i lepiej zeby nie wiedzieli bo wszystko mi kupuja funduja wycieczki i nawet kieszonkowe daja...


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Dramer - 30-08-2014 00:03

Wiedzą, nie przejmują się, mam wolną rękę Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Arczit - 23-11-2015 12:47

Moim zdaniem nie powinno ich to martwić, to dobrze że dziecko potrafi na siebie zarobić Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - pointsmaster - 23-11-2015 13:43

W moim przypadku rodzice początkowo nie wierzyli, że mozna zarobic w internetach. A teraz gdy moj dochod chociazby z g2a jest niewiele mniejszy od ich wypłaty, to podziwiają swoją pociechę Big Grin Ponadto pracuję jako programista, też za całkiem niezłą płacę, więc mam prawo sądzić, że są dumni ze swojego syna, że potrafi sobie poradzić Smile