Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? (/Temat-Co-wasi-rodzice-sadza-o-zarabianiu-w-internecie-90467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Murzynex - 04-05-2014 11:23

Nie jestem pewien czy było, bo pytanie dość oczywiste, ale wyszukiwarka nie znajduje. Pytanie głównie do niepełnoletnich i tych, którzy zaczynali gdy byli niepełnoletni.
Ja chyba jak każdy w wieku 8 lat wynalazłem geniealny sposób na zbicie kokosów- klikałem w jakieś badziewne buxy i to bez referali. Oczywiście do wypłaty się nie zbliżyłem, znudziło mi się i tyle. Teraz mam 15 lat i tata(jest informatykiem) sam mnie zachęca. Mówi ,że jak i tak siedzę przy kompie to mógłbym coś porobić, że jest pełno for o tym. On sam siedzi na ojoo i jakichś bitcoinach, ale robi to chyba raczej w celach rozrywkowych. Sam zatrzymał się w czasach, gdy jedyną sensowną metodą były programy partnerskie i wysyła mi reflinki do tych swoich buxów, ale mówi, że jakbym chciał zająć się tym na poważnie, to pomoże mi postawić stronę i mam znaleźć sobie program partnerski. Chyba o PPA wie tyle, że jest.
Więc podsumowując: Stosunek moich rodziców do zarabiania w internecie jest mocno pozytywny, nawet bardziej niż mój.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - badii - 04-05-2014 11:27

U mnie jak sie dowiedzieli, ze robie ludzi w uja, to byli lekko poddenerwowani i kazali z tym skonczyc Big Grin
Teraz jestem pelnoletni to najwyzej mnie wsadza, nie ich Big Grin


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Papass - 04-05-2014 11:27

"Pójdziesz siedzieć" Wink


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Murzynex - 04-05-2014 11:28

Mnie tata sam wysłał na fora o zarabianiu, to jak coś to będzie jego wina Jerk


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Duxone00 - 04-05-2014 11:41

(04-05-2014 11:23)Murzynex napisał(a):  Nie jestem pewien czy było, bo pytanie dość oczywiste, ale wyszukiwarka nie znajduje. Pytanie głównie do niepełnoletnich i tych, którzy zaczynali gdy byli niepełnoletni.
Ja chyba jak każdy w wieku 8 lat wynalazłem geniealny sposób na zbicie kokosów- klikałem w jakieś badziewne buxy i to bez referali. Oczywiście do wypłaty się nie zbliżyłem, znudziło mi się i tyle. Teraz mam 15 lat i tata(jest informatykiem) sam mnie zachęca. Mówi ,że jak i tak siedzę przy kompie to mógłbym coś porobić, że jest pełno for o tym. On sam siedzi na ojoo i jakichś bitcoinach, ale robi to chyba raczej w celach rozrywkowych. Sam zatrzymał się w czasach, gdy jedyną sensowną metodą były programy partnerskie i wysyła mi reflinki do tych swoich buxów, ale mówi, że jakbym chciał zająć się tym na poważnie, to pomoże mi postawić stronę i mam znaleźć sobie program partnerski. Chyba o PPA wie tyle, że jest.
Więc podsumowując: Stosunek moich rodziców do zarabiania w internecie jest mocno pozytywny, nawet bardziej niż mój.


jak masz aż takie poparcie ze strony Taty w dodatku który jest informatykiem to pomyśl może nad własną subskrypcją, spamować nią nie musisz bo mając serwer podpinasz drugą domenę robicie skracacz linków wrzucając w każdy skrócony link reklamę ze swoją subskrypcją i ludzie sami będą reklamować bo skrócą swój link a w nim będzie podpięta reklama Twojego suba...

A zapewne masz duże możliwości no i praktycznie pomoc za free niż płacenie jakiemuś informatykowi za ogarnięcie tego wszystkiego...

______________________________________

A co do tematu to lol w sumie żałuję że powiedziałem starym i pokazałem wyciąg z konta teraz odczuwam lekką zazdrość no i trzeba było dawać jakieś grosze by wspomóc w płaceniu rachunków Big Grin


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Krakauer - 04-05-2014 11:43

(04-05-2014 11:23)Murzynex napisał(a):  Nie jestem pewien czy było, bo pytanie dość oczywiste, ale wyszukiwarka nie znajduje. Pytanie głównie do niepełnoletnich i tych, którzy zaczynali gdy byli niepełnoletni.
Ja chyba jak każdy w wieku 8 lat wynalazłem geniealny sposób na zbicie kokosów- klikałem w jakieś badziewne buxy i to bez referali. Oczywiście do wypłaty się nie zbliżyłem, znudziło mi się i tyle. Teraz mam 15 lat i tata(jest informatykiem) sam mnie zachęca. Mówi ,że jak i tak siedzę przy kompie to mógłbym coś porobić, że jest pełno for o tym. On sam siedzi na ojoo i jakichś bitcoinach, ale robi to chyba raczej w celach rozrywkowych. Sam zatrzymał się w czasach, gdy jedyną sensowną metodą były programy partnerskie i wysyła mi reflinki do tych swoich buxów, ale mówi, że jakbym chciał zająć się tym na poważnie, to pomoże mi postawić stronę i mam znaleźć sobie program partnerski. Chyba o PPA wie tyle, że jest.
Więc podsumowując: Stosunek moich rodziców do zarabiania w internecie jest mocno pozytywny, nawet bardziej niż mój.

Fajnie, że masz wyrozumiałych rodziców. Generalnie pewnie podejście byłoby inne gdyby nie to, że Twój Tata siedzi w tematyce komputerowej. Ale to jest bardzo spoko, nawet w tej opcji mógłby być zły.
Życzę powodzonka i kokosów Smile

Ja jestem pełnoletni, więc: "Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem." Tongue Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Admin - 04-05-2014 12:10

Nie sprowadzajcie wszystkich do jednego worka, w końcu nie każdy earner bazuje na subskrypcjach smsowych Tongue zarabianie w internecie to bardzo szeroka dziedzina. Swoją droga mam wrażenie że już był taki temat Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Murzynex - 04-05-2014 12:43

To jest na każdym forum więc byłem pewny że jest, ale szukałem i nie ma.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - dzemba - 04-05-2014 19:01

Opinia moich rodziców o zarabianiu w internecie, jest bardzo podobna do treści mojego awatara.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - must - 04-05-2014 19:04

"Pójdziesz do więzienia"