Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? (/Temat-Zamkniety-Co-bys-zrobil-gdy-by-Lockerz-przestalo-by-byc-sponsorowane-9042)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - Dominator - 21-06-2010 18:37

Co byś zrobił gdyby "Liberty Media" przestało sponsorować Lockerz ?

Proszę o nie usuwanie tej ankiety, bo chcę zobaczyć czy byście wpadli w paranoję czy zrobili coś głupiego.

Możecie pisać takiego typu komentarze (ale nie musicie):

Lockerz zawsze będzie sponsorowane przez Liberty City

ALBO

W najbliższych latach Lockerz przestanie być sponsorowane.

Piszcie co chcecie.

EDIT1:

Przepraszam za "Liberty City" - ma być "Liberty Media"


RE: Co byś zrobił gdy by "Liberty City" przestało sponsorować Lockerz ? - Dareczek13 - 21-06-2010 18:40

Pozwolę sobie Ciebie poprawić : piszę się "gdyby" , anie "gdy by "..
Co bym zrobił ??? hmmmm.... byłbym smutny Sad


RE: Co byś zrobił gdy by "Liberty City" przestało sponsorować Lockerz ? - ThePixel166 - 21-06-2010 18:41

czemu nie dałeś w ankiecie możliwości: "nic" ja bym to zaznaczył. Dla mnie to tylko zabawa a jak uda się coś wygrać to jest fajnie Wink


RE: Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - Athemis - 21-06-2010 18:42

Ja bym się pociął! ;X

Poważnie? Nic bo to tylko zabawa.


RE: Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - Parada - 21-06-2010 19:04

Nic nadzwyczajnego, pogodził sie z tym jakoś i tyle, ale nie było takiej opcji więc zaznaczyłem:
Cytat:Sad



RE: Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - Grabowkers - 21-06-2010 19:12

@topic: Powiesiłbym się... Undecided
Kolejna bezsensowna ankieta która nic ciekawego nie wnosi. Nudzi się wam? A może użytkownik Z-list wrócił pod nową nazwą?


RE: Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - Matek1 - 21-06-2010 19:16

powiessił bym się ;x

widac ze dla niektorych lockerz to zycie ale co zrobic...


RE: Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - Kicha - 21-06-2010 19:16

Grabówkers mi to tez tak pasuje. Trzeba bedzie przesledzic kilka rzeczy.


RE: Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - pespe - 21-06-2010 19:19

ja bym był smutny bo szkoda ze nie ma darmowych nagród Sad


RE: Co byś zrobił gdy by Lockerz przestało by być sponsorowane ? - Silek - 21-06-2010 19:28

Od razu jak ujrzałem ten temat na głównej to od razu wiedziałem kto jest autorem tej ankiety. Widocznie komuś tu się chyba nieźle nudzi...

BTW zaznaczyłem emotke tylko z tego względu, że mi sie podoba Big Grin Odpowiedzi mnie nie interesują jak i cała ta ankieta...