Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: hosting (/Temat-hosting-90404)



hosting - mordimer12 - 03-05-2014 09:42

Witam, który pakiet na hostinger.pl wytrzyma ruch powyżej 3k ludzi? Pozdrawiam


RE: hosting - linoskoczek - 03-05-2014 11:41

Nie bierz nigdy hostingera, ani darmowego, ani płatnego. Co Cię skusiło, brak limitów? One i tak są, tylko podstępnie opisane w regulaminie:
Cytat:10. zakłócania lub przerywania działania usługi, serwerów lub sieci podłączonych do usługi, lub naruszania jakichkolwiek wymagań, procedur, zasad lub regulaminów sieci podłączonych do usługi;
Mogą Ci zarzucić, że skoro Twój serwis zużywa dużo zasobów, to zakłóca normalną pracę serwera. Co wtedy?
Cytat:9. Usługodawca zastrzega sobie prawo do częściowego lub całkowitego zawieszenia usług w przypadku złamania lub nie spełnienia zasad i warunków użytkowania serwisu/usług.
A co lepsze:
Cytat:Ty oraz Hostinger.pl możecie zamknąć Twoje darmowe konto w dowolnym momencie bez podania przyczyny. Aby usunąć swoją stronę i konto Hostinger.pl, przejdź do swojego panelu sterowania.
Bieda i płacz, że zapłaciłeś, a nie masz.

Co do ruchu, to chodziło Ci o 3k UU dziennie?

Sprawdź lepsze hostingi, np.:
2ap.pl - pakiet STANDARD
Biznes-Host.pl - pakiet STANDARD
czy UnixStorm.org - Biznes-1
Do każdego znajdziesz rabat.

Jeszcze raz odradzam Ci kupować z hostingera, bo:
Cytat:USŁUGA DARMOWEGO HOSTINGU HOSTINGER.PL DOSTARCZANA JEST W STANIE "TAK JAK JEST" I "W MIARĘ DOSTĘPNOŚCI", BEZ GWARANCJI. W MAKSYMALNYM DOPUSZCZALNYM PRZEZ PRAWO STOPNIU, HOSTINGER.PL ZRZEKA SIĘ WSZELKICH GWARANCJI JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU, WYRAŹNE LUB DOROZUMIANE. UŻYTKOWNIK POTWIERDZA, ŻE JEŚLI POLEGA NA JAKICHKOLWIEK INFORMACJACH LUB TREŚCI O USŁUDZE, ROBI TO WYŁĄCZNIE NA WŁASNE RYZYKO.

Nawet z tych co Ci podałem, taniej wychodzi, a jakość będzie o niebo lepsza i masz gwarancję działania.


RE: hosting - Qwik - 03-05-2014 11:44

Jest promocja na az.pl na hosting bussines na rok w cenie 44,90 zł.Wytrzyma 3k unikalnych wejść dziennie.


RE: hosting - mordimer12 - 03-05-2014 13:19

Ten ruch 3k nie będzie dziennie tylko przez kilka dni.

Jaką ofertę wybrać jeśli potrzebuję tylko na miesiąc bardzo dobrego hostingu?


RE: hosting - dzemba - 04-05-2014 12:13

@linoskoczek
BiznestHost kusi dobrymi cenami i brakiem limitów, ale jakość ich usług jest marna, wiec odradzam.

Podane przez ciebie dane zbyt skąpe by określić co ci jest potrzebne, 3k UU/dziennie dla strony domowej / forum / serwisu z filmami online to zupełnie inne potrzeby Big Grin

Jeśli potrzebujesz hostingu na "kilka dni" to polecam darmowy test hostingu na http://www.kylos.pl/ ,przez 2 tygodnie możesz poużywać według mnie naprawdę porządnego hostingu.


RE: hosting - linoskoczek - 04-05-2014 21:11

(04-05-2014 12:13)dzemba napisał(a):  @linoskoczek
BiznestHost kusi dobrymi cenami i brakiem limitów, ale jakość ich usług jest marna, wiec odradzam.

Jakim brakiem limitów? Transfer i pojemność są ograniczone, a że reszta bez limitów, to norma u każdej firmy. Biznes-Host akurat jakość usług ma bardzo wysoką, a wiem z tego faktu, że sam korzystam (i mam kilka hostingów, także porównanie sobie mogę zrobić).

Jeśli bierzesz hosting tylko na miesiąc, to bierz z Hekko. Domyślam się, że to będzie KSW, więc nagły napływ użytkowników, więc nie najtańszy pakiet, lecz EasyPack+. niecałe 3zł różnicy, a zawsze lepiej się ubezpieczyć.


RE: hosting - dzemba - 06-05-2014 17:13

Co do Bizneshosta przyznaje się do pomyłki, chodziło mi o SuperHost Tongue


RE: hosting - mordimer12 - 09-05-2014 21:18

A na az.pl takie coś da się zrobić, że np. kupię pakiet personal i potem jak będę chciał lepszy to mogę ten pakiet upgradeować do biznes? Czy nie


RE: hosting - linoskoczek - 10-05-2014 12:22

Nie powinno być problemu.