Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! (/Temat-Nowy-wyglad-Lockerz-przedstawienie-opinia-i-ankieta-904)

Strony: 1 2 3 4


Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - Razer - 14-01-2010 16:59

Dziś nastąpiły dość duże zmiany na Lockerz.com Wink Została bowiem wgrana nowa łatka na wszystkie bugi, błędy lockerz....

Wygląd:

[Obrazek: 92100860.jpg]

[Obrazek: 73420441.jpg]

[Obrazek: 49599869.jpg]

[Obrazek: 35319872.jpg]

Zmiany:
1. Przywrócenie zaległych zaproszonych, PTZ, oraz statusów Z-LIST;
2. Brak bugów z nieprzyznawaniem PTZ za dailies, zaproszonych oraz za zalogowanie;
3. Brak bugów związanych z wyświetlaniem Naszych PTZ;
4. Możliwość zmiany e-maila;
5. Codzienne punkty za zalogowanie - trzeba kliknąć datę w lewym dolnym rogu - dostaniemy wtedy PTZ za zalogowanie Wink

Specjalnie podkreśliłem ostatnią informację, aby nie było zbędnych tematów typu: "Nie dało mi PTZ za zalogowanie!!!"

A więc zmiany na lockerz idą pełną parą. Miejmy nadzieję, ze już niedługo doczekamy się udokumentowania zapowiedzi, czyli w końcu pełnego otwarcia witryny!

Pozdro&powodzenia z Waszymi PTZ Big Grin,
Ekipa forum


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - Marello - 14-01-2010 17:04

Może być Smile Bardziej podobał mi się stary wygląd, ale po tej aktualizacji odzyskałem moich friendów Big Grin


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - jakubixioraczek - 14-01-2010 17:04

No wkońcu poprawili bugi myślę że wszyscy urzytkownicy się ucieszyli Huh

Razer ile już zbierasz że tyle PTZ ! Nie kożystałeś z restocków?

Jak zebrać tyle znajomych?!


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - chiquita92 - 14-01-2010 17:07

zmiany dosyć pozytywne, jeszcze czekam na dwie zakładki coming soon. A w tej chwili jak widzę na lockerze wywaliło komunikat z pieskiem i znowu przerwa..


A mam pytanie Razer jak widzę u Ciebie dość pokaźna suma PTZ i mam pytanie jak długo zbierałeś ponad 1400? Smile chyba sporo bo znajomych nie masz odstraszająco dużo ;p


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - jakubixioraczek - 14-01-2010 17:08

zauważ że ma 76 znajomych a z tym pieskiem odświerz i już nie ma (przynajmniej u mnie)


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - Hadula - 14-01-2010 17:11

Ty ale odrazu szybciej wszytko chodzi nie za mulaSmile


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - Razer - 14-01-2010 17:12

(14-01-2010 17:04)jakubixioraczek napisał(a):  Razer ile już zbierasz że tyle PTZ ! Nie kożystałeś z restocków?

Jak zebrać tyle znajomych?!

(14-01-2010 17:07)chiquita92 napisał(a):  A mam pytanie Razer jak widzę u Ciebie dość pokaźna suma PTZ i mam pytanie jak długo zbierałeś ponad 1400? Smile chyba sporo bo znajomych nie masz odstraszająco dużo ;p

Cóż... Na lockerz od 21 września jestem... Big Grin Znajomi to moi znajomi, kilka osób z YT, stronka z zapkami... I jakoś leci Big Grin

W październiku był taki tłok, że nic nie zamówiłem, w listopadzie anulowali mi iPod'a (w zamian rekompensata 50$), a w grudniu... Hehe, nie będę zgłębiał tematu "Sylwkowego restocku" Wink

@Down: Jasne ze teraz będę coś zamawiał Big Grin Chyba że zrobią nam PTZ x tyle razy, ile podniosą ceny Big Grin


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - chiquita92 - 14-01-2010 17:28

aa hehe czyli weteran lockerza Big Grin ładnie ładnie ale chyba warto coś teraz zakupić zanim wzrosną ceny? Smile


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - ervineq - 14-01-2010 17:32

Fajnie się odpowiada na Dailies Big Grin Nie trzeba tyle czekać


RE: Nowy wygląd Lockerz - przedstawienie, opinia i ankieta! - Zythus - 14-01-2010 17:37

Rano odpowiedzialem na dailies - dostalem 2 pkt, teraz też i znowu 2 pkt Big Grin. I za zalogowanie dostałem. Już mam 203 pkt Big Grin