Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań od początkującej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kilka pytań od początkującej (/Temat-Kilka-pytan-od-poczatkujacej-90399)



Kilka pytań od początkującej - _metalova - 03-05-2014 01:10

Witam.
Zarabiałam przez internet wcześniej pisząc artykuły i dodając różne rzeczy na strony internetowe, niestety zlecenia powygasały i ciężko znaleźć nowe, dlatego też myślę nad nowym sposobem na zarobek.

Chcę założyć dwa fanpage'a na facebooku i zarabiać dzięki skracaniu linków. Nie zależy mi na jakiś wielkich sum na samym początku, chcę się dobrze wdrożyć w temat. Przechodząc do pytań:

Jaki serwis skracający linki jest najkorzystniejszy? Który byście mi polecili?

Mam zamiar skracać linki do plików tekstowych i graficznych, będą to pewne instrukcje, pliki ok 1 mb albo i mniej, można jakkolwiek zarobić na tak małych plikach uploadując je gdzieś? Wątpie by była taka możliwość, ale warto spytać.

A może znacie jakieś ciekawe serwisy powiązane z moją wcześniejszą działalnością gdzie można zarobić na pisaniu tekstów?

I ostatnie pytanie może trochę nie powiązane z tematem. Mam fanpage z prawie 3 tys like, można to sprzedać za jakieś rozsądne pieniądze, czy lepiej jeszcze trzymać?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i sugestie Smile


RE: Kilka pytań od początkującej - Liromir - 03-05-2014 01:46

powiem krótko, spóźniłaś się z tematem o jakiś rok czasu. teraz robienie fp a tym bardziej publikowanie na nich się nie opłaca tak jak kiedyś, po prostu zasięg spada z dnia na dzień. Co do uploadowania plików i tego typu serwisów masz całą mase tematów w dziale serwisy zarobkowe, troche samodzielności


RE: Kilka pytań od początkującej - czarnykarol - 03-05-2014 20:32

dokładnie,jeśli chcesz zająć się uploadem plików za konkretne pieniądze,przejrzyj odpowiedni dział.
Ave! Big Grin