Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczanie z subów sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Rozliczanie z subów sms (/Temat-Rozliczanie-z-subow-sms-90382)



Rozliczanie z subów sms - kariolmax - 02-05-2014 19:42

Witajcie
Jako, że jestem nowy w zarabianiu na subach i (niestety) jestem niepełnoletni postanowiłem założyć ten temat.

Wszystkie moje wypłaty oraz rachunki lecą na pełnoletnią siostrę i tu rodzi się pierwsze pytanie:
1. Wszystkie rachunki dotyczą najmu powierzchni reklamowej i jak się z niej rozlicza?? Moja siostra i ja jesteśmy w tym zieloni więc żadnego ryczautu nie mamy.
2. Na instanterze nie było rachunków więc jak się z tego rozliczyć??

Temat był pisany na kolanie za co przepraszam.

Dziękuję za odpowiedzi Smile


RE: Rozliczanie z subów sms - magneto - 02-05-2014 19:46

Musisz wypełnić pit 37 i wpisać zarobki w "inne źródła" wiem bo byłem w us i Pani mi wszystko wytłumaczyła.


RE: Rozliczanie z subów sms - asmax1910 - 06-05-2014 20:48

a jak jest z tym pitem wypełnia się go co miesiąc czy dopiero na koniec roku?


RE: Rozliczanie z subów sms - kariolmax - 07-05-2014 08:17

(06-05-2014 20:48)asmax1910 napisał(a):  a jak jest z tym pitem wypełnia się go co miesiąc czy dopiero na koniec roku?

z tego co wiem (a wiem naprawdę niewiele Big Grin) to pit-37 rozlicza się na koniec roku Smile


RE: Rozliczanie z subów sms - Szaman1644 - 07-05-2014 08:29

Ale z tym pitem dość dużo płacisz. Najlepiej podpisać umowę. Z tego co się dowiadywałem to na FS masz umowę od 3K zarobionych i płacisz 9% podatku.