Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
domena i jej przeszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: domena i jej przeszłość (/Temat-domena-i-jej-przeszlosc-90294)



domena i jej przeszłość - themate0 - 30-04-2014 20:45

Ostatnio kupiłem domenę, jeszcze nic z nią nie robiłem, ale z ciekawości wpisałem ją w Google. Znalazłem tam informacje o tym, że kilka lat temu ta domena była używana, ale w 2012 roku zakończyła się jej ważność i nikt jej nie przedłużył.

Czy przeszłość domeny może mieć jakikolwiek wpływ na teraźniejszość?


RE: domena i jej przeszłość - _Brutus - 01-05-2014 00:55

Przeszłość domeny ma wpływ na jej pozycjonowanie (i ogólną opinię o niej). Jednak fakt, że nie była przedłużana jakiś czas może spowodować, że taka domena nie będzie faworyzowana. Oznacza to nic innego, że jej przeszłość może ale nie musi pomóc.


RE: domena i jej przeszłość - GoodLecki - 02-05-2014 11:39

Jeśli domena w swojej historii nie była przedłużana to od momentu rejestracji jest traktowana jak świeża nowa domena, z tym że jeśli ma istniejące odnośniki do niej to działa na korzyść nowej strony zwłaszcza jeśli content jest zbieżny.