Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wykonam konta na FB i zweryfikuje je telefonicznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: wykonam konta na FB i zweryfikuje je telefonicznie (/Temat-wykonam-konta-na-FB-i-zweryfikuje-je-telefonicznie-90290)

Strony: 1 2


RE: wykonam konta na FB i zweryfikuje je telefonicznie - Zloty - 01-05-2014 20:12

Rozumiem Cie

W takim razie mogłeś napisać wiadomość w temacie że sprzedaż tymczasowo wstrzymana ponieważ masz dużo ofert i się nie wyrabiasz lub coś podobnego.

Wtedy wiedziałbym że nie ma sensu czekać na wiadomość od Ciebie ponieważ jej nie dostane bo zwyczajnie nie masz czasu odpisać bo jesteś zawalony robotą.


RE: wykonam konta na FB i zweryfikuje je telefonicznie - majeros - 02-05-2014 09:56

Zloty dziś się z tym uporamSmile
Wieczorem może Ci załatwie kontaSmile


RE: wykonam konta na FB i zweryfikuje je telefonicznie - Zloty - 04-05-2014 01:29

majeros czekam już 2 dni na konta
Jak dla mnie zbyt długi czas oczekiwania.
Chciałem kupić 5 kont a nie 50
Rezygnuje z zakupu i powodzenia w dalszej sprzedaży


Odp: wykonam konta na FB i zweryfikuje je telefonicznie - Damkofr - 21-05-2014 22:27

nadal aktualne?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: wykonam konta na FB i zweryfikuje je telefonicznie - zet - 21-05-2014 22:41

aktualne ? tez pare kupie Smile


wykonam konta na FB i zweryfikuje je telefonicznie - daniel42na - 25-09-2014 01:39

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.