Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chelsea vs Atletico - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Chelsea vs Atletico (/Temat-Chelsea-vs-Atletico-90276)

Strony: 1 2 3

Chelsea vs Atletico - el_dawidos - 30-04-2014 18:31

Już za kilkadziesiąt minut mecz, emocje sięgają zenitu ciekawe kto dołączy do Realu który wczoraj zdeklasował Bayern Smile moim zdaniem Chelsea której kibicuje Heart a waszym zdaniem kto wygra dzisiejszy mecz ??

RE: Chelsea vs Atletico - Danysuw - 30-04-2014 18:37

Postawione na chelsea Smile

RE: Chelsea vs Atletico - el_dawidos - 30-04-2014 18:40

Można wiedzieć ile postawiłeś ??

RE: Chelsea vs Atletico - Slight - 30-04-2014 18:42

Ja sądzę, że wygra Chelsea, bo dzisiaj grając w FIFĘ przegrałem 4-1 grając Atletico, może jakieś proroctwo. Big Grin

Nie no, wierzę w ambicje Atletico Madryt, że finał będzie derbami, więc jestem za nimi. Wink

RE: Chelsea vs Atletico - Danysuw - 30-04-2014 18:46

(30-04-2014 18:40)el_dawidos napisał(a):  Można wiedzieć ile postawiłeś ??

Stówka tylko Smile

RE: Chelsea vs Atletico - tremen - 30-04-2014 18:59

RE: Chelsea vs Atletico - Melex - 30-04-2014 19:00

0-0 kurs 7, zapraszam do stawiania

RE: Chelsea vs Atletico - el_dawidos - 30-04-2014 19:09

(30-04-2014 18:59)tremen napisał(a):  Ja na Atletico, bo nic im nie zależy a Mourinhio może się spinać, i troche przeszło na nich cwaniactwo, chodź jak dla mnie może wygrać byleby z Realem w finale wygrali bo ich nie lubie, mi szkoda PSG tylko

Fakt nigdy nie wiadomo co po Mourinhio można się spodziewać Smile

RE: Chelsea vs Atletico - Adriano42 - 30-04-2014 19:46

Obstawian, że Chelsea przejdzie dalej.

RE: Chelsea vs Atletico - el_dawidos - 30-04-2014 20:37

Mamy po pierwszej połowie remis myślę że druga połowa będzie bardzo ciekawa Smile