Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z różnymi... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Strona z różnymi... (/Temat-Strona-z-roznymi-90260)



Strona z różnymi... - fristek - 30-04-2014 14:16

Witam, chciałbym się o coś zapytać, mianowicie gdybym przykładowo założył stronę zrobił wyszukiwarkę i te różne duperele, a strona byłaby z darmowymi filmami( no nie do końca Big Grin ) w wersji angielskiej, to gdyby się dosyć rozrosła to co by mi groziło ? zamknięcie strony czy coś jeszcze ? Oczywiście zarabiałbym tam metodą dosyć nam znaną (PPA).


RE: Strona z różnymi... - Qwik - 30-04-2014 14:27

Raczej nie ale niech mnie ktoś poprawi.


RE: Strona z różnymi... - makingmoney - 30-04-2014 15:15

...


RE: Strona z różnymi... - Qwik - 30-04-2014 15:19

fristek chce zarabiać na metodzie tzw. "fake"


RE: Strona z różnymi... - fristek - 30-04-2014 15:25

W żadnym wypadku pod względem nas wszystkich (earnerów/ppa .itp), nie będzie to fake, a pod względem praw autorskich już tak.

makingmoney - ja również nie raz się zastanawiałem jak to dalej funkcjonuje... takie zalukaj.tv, ekino, chomikuj, wiele innych hostingów ( speedyshare itp. ) a niektóre już nie, bo np. hotfile już zamknięty i kara - http://www.dobreprogramy.pl/Hotfile.com-zamkniety-Musi-zaplacic-80-milionow-dolarow-kary,News,49752.html
także mam tą obawę, czy pewnego dnia się obudzę w pokoju bez klamek Wink


RE: Strona z różnymi... - szufliko - 30-04-2014 15:28

Jak to funkcjonuje? Nikt nic im nigdy nie zrobi pod warunkiem ze acta nie wejdziTongue


RE: Strona z różnymi... - fristek - 30-04-2014 15:35

No to lecim na szczecin, pobiorę kosmos i w wale na chmurę googl'ea i jak to mówi 'pewna' sławna osoba "...i g#@no mi zrobią...".


RE: Strona z różnymi... - bodek7654 - 01-05-2014 15:49

zalukaj czy ekino dzialaja w pelni legalnie wystarczy przeczytac ich regulamin , filmy uploaduja uzytkownicy ktorzy "rzekomo" posiadaja prawa autorskie do ich rozpowszechniania wiec jezeli ktos zglosi film serwis jest zobowiazany usunac film i ukarac uzytkownika [ tak samo przeciez dzialaja hostingi z plikami ], podobnie dzialal kinomaniak istnial by nadal gdyby nie zaczal prac pieniedzy w chinach ale to juz inna bajka , ty jezeli wstawisz real contec bedziesz piratem i to w calej okazalosci , nie dosc ze bedziesz uploadowal utwory nie twojego autrostwa to jescze na tym zarabial , niewiem czy wiesz ale prawo ochronne osobowe i majatkowe autorow zdjec , filmow , muzyki itd siega 70 lat od daty ich pierwszego ujawnienia czy rozpowszechniania, a to czy ci gowno zrobia to sie okaze jaka bedziesz mial popularnosc , jezeli slaba to przez pewnien okres bedzeisz sobie dzialal i nikt cie nie bedzie ruszal


RE: Strona z różnymi... - fristek - 02-05-2014 07:39

Wszystko jest objęte prawami, mam nisze, która była by uwielbiana przez tumult, a tutaj te prawa autorskie... to co mam zarabiać na hakach... wszyscy haki, haki... wymyśli człowiek coś dobrego, to a prawa autorskie a za dużo nakładu finansowego jak i czasowego ( + niewiadoma czy wszystko pójdzie w dobrym kierunku )
Pytam tylko czy zamkną stronę i Voilà( włala )... i można zarabiać na czymś innym.
Czy podjęlibyście takie ryzyko ?