Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
lista blogów wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: lista blogów wordpress (/Temat-lista-blogow-wordpress-90233)

Strony: 1 2


lista blogów wordpress - Kevintbg - 29-04-2014 22:12

Witam
Czy istnieje jakaś dobra lista aktualnych polskich blogów wordpress lub innych na których można linkować swoją stroną? Może jest jakiś program co może taką automatycznie zrobić? Pozdrawiam Smile


RE: lista blogów wordpress - Madroxx - 29-04-2014 22:34

http://zarabiam.com/Temat-Sposoby-na-zdobycie-backlinkow-o-WYSOKIM-PR-69423


RE: lista blogów wordpress - GoodLecki - 30-04-2014 12:56

Każdy sam sobie robi takie listy. A darmowe listy w sieci najczęściej są dobre na początku, potem użytkownicy się do nich dobierają i zostaje śmietnik.
np. inurl:wordpress.com + "akcesoria rowerowe" wpisz w Google ten ciąg , popatrz na wyniki , następnie znajdź listę operatorów Google też poczytaj i będziesz wiedział co dalej robić i czego szukać Smile


RE: lista blogów wordpress - Kevintbg - 30-04-2014 13:12

Większość blogów musi zaakceptować komentarz. Czy linki nabierają mocy dopiero po akceptacji? O co chodzi z tą listą operatorów co to ? Big Grin


RE: lista blogów wordpress - Qwik - 30-04-2014 13:15

Link musi znaleźć się na blogu.


RE: lista blogów wordpress - Kevintbg - 30-04-2014 13:31

A da się to modernizację jakoś ominąć? Jak mam dawać linki w postach? Coś typu fajna strona zapraszam do mnie krótki opis strony i link w rubryce twoja strona do mojej głównej strony? Mam na blogu ponad 700 wpisów i chciałbym, żeby pozycjonował się każdy. Ile blogów trzeba ze spamować aby coś dało? Są jakieś programy abym tylko wkleił listę linków do blogów na których ma ze spamować?


RE: lista blogów wordpress - Qwik - 30-04-2014 13:44

Nie da się ominąć moderacji.Linki na forach najlepiej dodawać w sygnaturze.

Poczytaj sobie najlepiej o pozycjonowaniu a potem zadawaj pytania.


RE: lista blogów wordpress - Kevintbg - 30-04-2014 13:52

Czytałem dużo już o pozycjonowaniu lecz rzeczy, których nie mogłem znaleźć się o nie pytam. Proszę o jakąś odpowiedź na pozostałe pytania Smile


RE: lista blogów wordpress - Qwik - 30-04-2014 14:33

"Jak mam dawać linki w postach? Coś typu fajna strona zapraszam do mnie krótki opis strony i link w rubryce twoja strona do mojej głównej strony?"
Za spamowanie linkami na forach dostaniesz bana a na forach zaspamowanych się nie opłaca.Tka jak napisałem wyżej,link dodajesz do sygnatury i do pola w profilu i uczestniczysz w życiu forum.

"Mam na blogu ponad 700 wpisów i chciałbym, żeby pozycjonował się każdy."

Nie dasz rady tyle wpisów wypozycjonować za darmo albo programem.

"Są jakieś programy abym tylko wkleił listę linków do blogów na których ma ze spamować?"

Jest dużo programów m.in scrapebox lub gsa search engine ranker ale prędzej bana na google dostaniesz niż nimi wypromujesz 700 postów.Wiem to z własnej autopsji.

Masz blog z hackami?


RE: lista blogów wordpress - Kevintbg - 30-04-2014 14:38

nie Smile blog o własnej twórczości Smile