Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50zł na zakupy w YVES ROCHER oraz prezent do wyboru! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 50zł na zakupy w YVES ROCHER oraz prezent do wyboru! (/Temat-50zl-na-zakupy-w-YVES-ROCHER-oraz-prezent-do-wyboru-90226)



50zł na zakupy w YVES ROCHER oraz prezent do wyboru! - Thi4f - 29-04-2014 20:16

Pragnę się z wami podzielić moim dzisiejszym znaleziskiem Big Grin Otóż można otrzymać kupon rabatowy o wartości 50zł na zakupy i wybrać oraz zamówić ZA DARMO jeden z 3 prezentów Big Grin
-----
Oferta dotyczy również produktów będących w promocji. Rabatem objęty jest cały asortyment sklepu z wyjątkiem produktów oznaczonych Zielonym punktem oraz produktów stanowiących Ofertę Specjalną.
----
Wyboru prezentu będzie można dokonać podczas zakupów online w zakładce "Mój koszyk".

LINK ==>> http://okazje.yves-rocher.pl/?cd=tradetracker&dc=101959

Liczę na reputy Smile


RE: 50zł na zakupy w YVES ROCHER oraz prezent do wyboru! - barto3b - 30-04-2014 09:32

Ok i gdzie jest mój kupon ?

EDIT
Kupon dotarł po 25min
Żeby wykorzystać kupon zrób zakupy za 100zł XD


RE: 50zł na zakupy w YVES ROCHER oraz prezent do wyboru! - tremen - 30-04-2014 09:38

ja dostałem tylko nie wiem czy musze kupić powyżej 100 zł i np zakup za 150 zł płace 100 zł czy moge kupić za 100 zł i zapłace 50 zł??, bo żeby dostać 50 zł trzeba zrobić zakupy za minimum 100 zł. A ten link to ref.


RE: 50zł na zakupy w YVES ROCHER oraz prezent do wyboru! - Drakix - 30-04-2014 10:46

Żeby kod zadzaiałał musisz kupić coś powyżej 100zł, potem odejmuje ci się 50zł od całkowitej kwoty.


RE: 50zł na zakupy w YVES ROCHER oraz prezent do wyboru! - lukasz.t - 30-04-2014 18:01

Dzieki za info. Wypełniłem, czekam teraz na maila i bede mógł zrobić prezent dziewczynie na urodziny Big Grin

----
edycja: kupon działa idealnie, z tym, że żeby była darmowa wysyłka to trzeba wrzucić do koszyka towary w sumie za min. 151zł i wtedy minus te 50zł da nam 101zł do zapłacenia i wysyłka za free. Polecam Smile


50zł na zakupy w YVES ROCHER oraz prezent do wyboru! - Klin - 02-01-2015 15:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.