Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Testowe uzupełnienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: News (/Forum-News-105)
+----- Wątek: Testowe uzupełnienie (/Temat-Testowe-uzupelnienie-9020)



Testowe uzupełnienie - Paviano - 21-06-2010 13:51

Cytat:Od dzisiaj można rezerwować testowe nagrody!

Do 22.06.2010r godzina 23.59 można rezerwować się na rywalizację o nagrodę.

Jest to testowe, dlatego prosimy wszystkich o zdecydowanie o ile punktów chcecie walczyć.

nagród 15 pkt będzie 200

nagród 20 pkt będzie 100

Rywalizacja o nagrody będzie dostępna cały dzień dla tych którzy zarezerwowali nagrodę, a odbędzie się 24.06.2010r.

Rywalizacja będzie polegać na przepisaniu ciągu znaków od tyłu, na koniec zliczamy czasy wszystkich. UWAGA nie bierzemy pod uwagę godziny przystąpienia, liczy się tylko czas w jakim zadanie zostanie wykonane. Rywalizacja będzie dostępna w dziale nagrody i każdy kto zarezerwował się po jakąś nagrodę będzie mógł podejść do wyzwania tylko raz !

@EDIT
Za nieudaną próbę przepisania ciągu znaków, odzyskujemy swoje punkty.

Cytat:Ponieważ jest to testowe uzupełnienie, użytkownicy którym nie uda się wygrać dodatkowych punktów dostaną całkowity zwrot punktów odpowiednio 5pkt i 8 pkt



RE: Testowe uzupełnienie - lop16 - 21-06-2010 13:59

Biorę w tym udział lecz ciekawe co wyjdzie z tym przepisaniem ciągu znaków od tyłu. Mam nadzieję że 20 pkt będzie moje Smile

A co do tego to uważam że to dobry pomysł z tym testowym uzupełnieniem ponieważ każdy będzie wiedział na restocku jak się zachować itp.


RE: Testowe uzupełnienie - haggard - 21-06-2010 15:22

Wziąłem sobie 20 pkt, w czwartek się okaże czy dam radę wygrać Tongue


RE: Testowe uzupełnienie - Xkoniak - 21-06-2010 21:40

Ja też wziąłem 20 pkt Big Grin Zobaczymy czy się uda.