Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile można wyciągnąć z fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ile można wyciągnąć z fanpage (/Temat-Ile-mozna-wyciagnac-z-fanpage-90169)



Ile można wyciągnąć z fanpage - Murzynex - 28-04-2014 21:00

Ile można miesięcznie wyciągnąć z fanpage kilkadziesiąt tyś like? Bo mam zamiar zacząć, ale nie wiem czy w ogóle jest sens. Bez PPA i SMSów, bo dla mnie to nieuczciwe i nie mam zamiaru tego robić.


RE: Ile można wyciągnąć z fanpage - sojusznik - 28-04-2014 22:03

Zależy jaka tematyka, również nie chciałem pchać się w subskrypcje i poszedłem w kierunku skracania linków i przy niskim dość nakładzie wpada po kilka $ dziennie Wink


RE: Ile można wyciągnąć z fanpage - m4t0sh - 28-04-2014 23:34

kilkadziesiąt to znaczy ile? bo może być 20k jak i 90k a różnica ogromna
jaka tematyka? aktywność?


RE: Ile można wyciągnąć z fanpage - Murzynex - 29-04-2014 07:50

Dopiero rozkręcam, tak jak w pierwszym poście pisałem zastanawiam się czy w ogóle warto, więc mówimy o teorii. Więc możesz mi powiedzieć jak to by było w różnych wariantach?


RE: Ile można wyciągnąć z fanpage - K.O.M.B.E.K - 29-04-2014 08:50

Jak dobry fanpage który przyciąga fanów to nawet i od 5 tys like możesz zaczać działać ze skracaczem i nikogo nie oszukasz Wink
Po prostu musisz zachęcić fanów żeby klikneli w link skracający,np jakieś dodatkowe zdj czy coś Wink
Jak szukasz pomocy to pisz na priv Wink


RE: Ile można wyciągnąć z fanpage - abelabel2 - 29-04-2014 14:36

Od razu ci powiem - nie warto.


RE: Ile można wyciągnąć z fanpage - K.O.M.B.E.K - 30-04-2014 08:11

Z twoim podejściem to pewnie najlepiej czekać aż kasa sama przyjdzie...są dowody ludzi którzy zarabiają ponad 100 $ na shorte czy tam innych serwisach tego typu.Na początku się troche natrudzisz ale z czasem zobaczysz efekty Wink


RE: Ile można wyciągnąć z fanpage - m4t0sh - 30-04-2014 12:50

zależy od tematyki
są ludzi który mając kilka tyś fanów wyciągają 300$+ jeśli znajdziesz sobie jakąś niszę i uzbierasz ludzi którzy będą klikać w linki bo będzie tam coś co ich interesuje to możesz zarobić kilka ładnych stówek i przy okazji nie zaśmiecasz fp subskrypcjami
jaka tematyka?