Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? (/Temat-Buxy-czy-da-sie-na-tym-zarobic-dobre-pieniadze-90155)

Strony: 1 2 3


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - xardas1020 - 28-04-2014 21:37

na buxach bez bezpośrednich poleconych można zarobić ładne pieniądze
ja 3 miesiące temu zainwestowałem 120$ w probux
przez 3 miesiące jestem na 0 z inwestycją, posiadam 1000 rr i teraz każda wypłata to mój zarobek plus co tydzień mam na paczkę 100 rr więc 2,5 miesiąca i będę miał maxymalną ilość wypożyczonych poleconych na koncie golden
liczę teoretycznie :
2,5 miesiąca i 2000 rr
2 miesiące przedłużanie 2000 rr
1,5 miesiąca zbierania na main balance 750$ by zakupić ultimate i dokładanie rr by dojść do 4000 Smile


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - patulsky1337 - 29-04-2014 00:14

(28-04-2014 20:46)Nupek369 napisał(a):  Do subskrypcji trzeba mieć fanpage albo kilka kont na fb Big Grin Poza tym nie do końca uśmiecha mi się naciąganie ludzi.

I chwała Ci za to. Takich użytkowników to ja szanuje Big Grin

Wracając do zarabiania na buxach.

Można zarobić jednak zawsze z początku wymagane jest dużo pracy, żeby później zbierać plony. Sam wiem jak to wygląda, kiedyś zarabiałem na NeoBux i to nawet ładne pieniądze ( możesz sprawdzić w mojej galerii), i żeby do czegoś dojść, należy najpierw włożyć trochę zaangażowania w zarabianie. I używać serwisów zaufanych i kilkuletnich co wypłacają- buxy z tym znanym, typowym silnikiem omijać z daleka! Można też przyspieszyć proces zarabiania inwestując (podam Ci tu mój poradnik- http://pl-neobux.blogspot.com/p/strategia.html jeśli byłbyś zainteresowany, jednak już nie pomagam i nie zbieram refów, bo już nie robię na Neobux'ie, więc daje link bezinteresownie Big Grin)

A jak dalej chciałbyś klikać reklamy ale trochę w inny sposób zarabiać to zapraszam do tematu tutaj:

http://zarabiam.com/Temat-PaidVerts-program-typu-Rev-Share-88809

Temat nie mój ale zarobek świetny jeśli chodzi o klikanie w reklamy i nie trzeba zbierać poleconych.

Pozdrawiam.


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - marcel_kk - 29-04-2014 05:35

(28-04-2014 19:21)mks22 napisał(a):  To nieprawda, inwestując pieniądze można zarobić naprawdę dużo, u mnie z dwóch buxów wychodzi około 1500 zł miesięcznie Smile Zachęcam do zapisu w serwisach z mojej sygnatury, będę mógł wtedy udzielić kilku wskazówek a propos inwestycji

Jak już chcesz się czymś pochwalić i złapać kilku naiwnych, to zamieść
screny z wypłat tych 1500 zł / mies.


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - mks22 - 29-04-2014 06:33

Nie mam takich wypłat na razie, bo póki co prawie wszystkie zarobione pieniądze reinwestuję na koncie VIP do maksymalnej liczby poleconych Smile Screny ze statystykami konta podawałem już nie raz na tym forum, wypłaty na ponad 200$ również Smile


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Qwik - 30-04-2014 09:17

(28-04-2014 19:21)mks22 napisał(a):  To nieprawda, inwestując pieniądze można zarobić naprawdę dużo, u mnie z dwóch buxów wychodzi około 1500 zł miesięcznie Smile Zachęcam do zapisu w serwisach z mojej sygnatury, będę mógł wtedy udzielić kilku wskazówek a propos inwestycji Smile

Ryzyko oczywiście zawsze istnieje, ale prawdą jest też, że aby zarabiać w buxach porządne pieniądze, trzeba najpierw trochę zainwestowaćSmile

(28-04-2014 19:27)mks22 napisał(a):  Nie, więcej zarobiłem w tym buxie z bannera, z tym że zarobki w nim nie aktualizują się od października 2013 Big Grin Po prostu banner jest już dawno nieaktualny.

Zmieniłem, teraz jest już aktualny Big Grin

(28-04-2014 21:37)xardas1020 napisał(a):  na buxach bez bezpośrednich poleconych można zarobić ładne pieniądze
ja 3 miesiące temu zainwestowałem 120$ w probux
przez 3 miesiące jestem na 0 z inwestycją, posiadam 1000 rr i teraz każda wypłata to mój zarobek plus co tydzień mam na paczkę 100 rr więc 2,5 miesiąca i będę miał maxymalną ilość wypożyczonych poleconych na koncie golden
liczę teoretycznie :
2,5 miesiąca i 2000 rr
2 miesiące przedłużanie 2000 rr
1,5 miesiąca zbierania na main balance 750$ by zakupić ultimate i dokładanie rr by dojść do 4000 Smile

(29-04-2014 06:33)mks22 napisał(a):  Nie mam takich wypłat na razie, bo póki co prawie wszystkie zarobione pieniądze reinwestuję na koncie VIP do maksymalnej liczby poleconych Smile Screny ze statystykami konta podawałem już nie raz na tym forum, wypłaty na ponad 200$ również Smile

Ja nie rozumiem dlaczego ludzie promują piramidy finansowe jako buxy.

Te wszystkie ojooo,probuxy itp. to nie buxy tylko piramidy finansowe typu hyip.To ze klika się tam reklamy to nie oznacza ze to bux.


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Nupek369 - 01-05-2014 00:29

(30-04-2014 09:17)Qwik napisał(a):  
(28-04-2014 19:21)mks22 napisał(a):  To nieprawda, inwestując pieniądze można zarobić naprawdę dużo, u mnie z dwóch buxów wychodzi około 1500 zł miesięcznie Smile Zachęcam do zapisu w serwisach z mojej sygnatury, będę mógł wtedy udzielić kilku wskazówek a propos inwestycji Smile

Ryzyko oczywiście zawsze istnieje, ale prawdą jest też, że aby zarabiać w buxach porządne pieniądze, trzeba najpierw trochę zainwestowaćSmile

(28-04-2014 19:27)mks22 napisał(a):  Nie, więcej zarobiłem w tym buxie z bannera, z tym że zarobki w nim nie aktualizują się od października 2013 Big Grin Po prostu banner jest już dawno nieaktualny.

Zmieniłem, teraz jest już aktualny Big Grin

(28-04-2014 21:37)xardas1020 napisał(a):  na buxach bez bezpośrednich poleconych można zarobić ładne pieniądze
ja 3 miesiące temu zainwestowałem 120$ w probux
przez 3 miesiące jestem na 0 z inwestycją, posiadam 1000 rr i teraz każda wypłata to mój zarobek plus co tydzień mam na paczkę 100 rr więc 2,5 miesiąca i będę miał maxymalną ilość wypożyczonych poleconych na koncie golden
liczę teoretycznie :
2,5 miesiąca i 2000 rr
2 miesiące przedłużanie 2000 rr
1,5 miesiąca zbierania na main balance 750$ by zakupić ultimate i dokładanie rr by dojść do 4000 Smile

(29-04-2014 06:33)mks22 napisał(a):  Nie mam takich wypłat na razie, bo póki co prawie wszystkie zarobione pieniądze reinwestuję na koncie VIP do maksymalnej liczby poleconych Smile Screny ze statystykami konta podawałem już nie raz na tym forum, wypłaty na ponad 200$ również Smile

Ja nie rozumiem dlaczego ludzie promują piramidy finansowe jako buxy.

Te wszystkie ojooo,probuxy itp. to nie buxy tylko piramidy finansowe typu hyip.To ze klika się tam reklamy to nie oznacza ze to bux.

Też się ostatnio zastanawiałem, czy to nie podchodzi jakoś pod piramidę... Ktoś jeszcze się wypowie? Smile


Odp: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Xkr - 03-05-2014 11:23

Mocno sie z tym nie zgadzam, piramida jest wtedy gdy ktos traci a inny zarabia, na buxach jeszcze nie widzialem ludzi ktorzy by tracili inwestujac kilkaset dolarow, na neobuxie sa ludzie co wlozyli po 20-30 tys zł i miesiecznie maja oszałamiajace kwoty i nikt z nich sie nie skarzy ze to traca, piramida mozna i trzeba nazwac Hyipy gdzie jest mozliwosc zamkniecia serwisu z dnia na dzien lub brak wypłacalnosci, osobiscie nie znam buxow ktore zwijaja sie z dnia na dzien

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - MagikPowraca - 05-04-2015 08:21

polecam zarabiare


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - zdzich13 - 22-05-2015 21:47

Da się zarobić ale trzeba zaraz po ukazaniu się programu zainwestować


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Epickan - 22-05-2015 22:29

inwestycja w takie programy wiaze sie z ryzykiem, moim zdaniem lepiej poszukac innego sposobu