Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? (/Temat-Buxy-czy-da-sie-na-tym-zarobic-dobre-pieniadze-90155)

Strony: 1 2 3


Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Nupek369 - 28-04-2014 19:10

No więc tak jak w temacie, da się na buxach zarobić jakieś dobre pieniądze? Dużo ludzi uważa, że można tam zarobić jedynie parę groszy. Pisząc dobre nie chodzi mi o kwotę 50zł miesięcznie, a nawet o kilka stówek w miesiącu. Po jakim czasie można dojść do takich zarobków? Mam nadzieję, że ktoś mi coś doradzi, może zdecyduję się zainwestować trochę kaski w to, jeśli będzie to opłacalne. Wink


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - marcel_kk - 28-04-2014 19:18

Na buxach to bez refów zarobisz dziennie 5-20 gr, z refami trochę więcej,
pomnóż to sobie x 30 dni i wyjdzie Ci wynik mocno niezadawalający,
buxy to strata czasu i trzeba się liczyć z tym, że jak osiągniesz minimum do wypłaty
to serwis może przestać istnieć i tyle z tego pożytku...


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - mks22 - 28-04-2014 19:21

To nieprawda, inwestując pieniądze można zarobić naprawdę dużo, u mnie z dwóch buxów wychodzi około 1500 zł miesięcznie Smile Zachęcam do zapisu w serwisach z mojej sygnatury, będę mógł wtedy udzielić kilku wskazówek a propos inwestycji Smile

Ryzyko oczywiście zawsze istnieje, ale prawdą jest też, że aby zarabiać w buxach porządne pieniądze, trzeba najpierw trochę zainwestowaćSmile


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Mafesto - 28-04-2014 19:25

@mks22 - Z tego co widzę to zarobiłeś 6 stówek przez ponad rok. Pewnie odpowiesz, że to ten drugi jest bardziej dochodowy. Zapytam o nazwę Wink


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - mks22 - 28-04-2014 19:27

Nie, więcej zarobiłem w tym buxie z bannera, z tym że zarobki w nim nie aktualizują się od października 2013 Big Grin Po prostu banner jest już dawno nieaktualny.

Zmieniłem, teraz jest już aktualny Big Grin


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Nupek369 - 28-04-2014 19:57

mks, a ilu masz poleconych? i ile zajęło Ci dojście do takich zarobków? Tongue


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - mks22 - 28-04-2014 20:02

Wypożyczonych mam już w Wad.ojooo 8000, a bezpośrednich 140 Smile Dojście do takich zarobków zajęło mi około 8 miesięcy Smile


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - aero2 - 28-04-2014 20:37

Najwięcej zarobisz na subskrypcjach SMS., buxy omijaj szerokim łukiem, tylko czekają na takich jak ty, którzy będą im klikali za marne grosze dziennie.


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - Nupek369 - 28-04-2014 20:46

Do subskrypcji trzeba mieć fanpage albo kilka kont na fb Big Grin Poza tym nie do końca uśmiecha mi się naciąganie ludzi Tongue A jak widzisz również na buxach można przyzwoicie zarobić Wink


RE: Buxy, czy da się na tym zarobić dobre pieniądze? - mks22 - 28-04-2014 20:46

Jeśli już to centy Big Grin