Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WP problem export - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: WP problem export (/Temat-WP-problem-export-90144)



WP problem export - Ziolek99009 - 28-04-2014 17:18

Witam mam taki problem który polega na tym iż urywa mi pliki z postami kiedy je exportuje na plik który powinien ważyć koło 20mb pobiera mi tylko 12,5 i za każdym razem jest to inna waga nigdy nie pełna czytałem o tym jednak zmiana kodu w php.ini nic nie dała użyłem takiego kodu

*upload_max_filesize = 20M
; Maximum size of POST data that PHP will accept.
post_max_size = 20M
max_execution_time = 300
*

również pluginy związane z exportem nic nie dają chociaż poszukiwałem takiego aby w partach ściągał lecz chyba taki nie istnieje
Zna ktoś może rozwiązanie co do tego problemu? czy VPS by to zmienił?(co do hostingu używam darmowego i nie chcę inwestować pięniedzy bo jeszcze ich nie zarobiłem by wydać) szukam darmowego wyjścia z tej sytuacji


RE: WP problem export - linoskoczek - 30-04-2014 18:03

Spróbuj jakiejś wtyczki, która robi backup całego WordPress i zapisuje na serwerze. Wtedy pobierz ten plik przez FTP.

Łatwiej chyba Ci jednak będzie wejść do PhpMyAdmin i opcją Eksportu wyeksportować sobie bazę do pliku .sql.