Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupowanie backlinków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Kupowanie backlinków (/Temat-Kupowanie-backlinkow-90132)



Kupowanie backlinków - wichrzyciel - 28-04-2014 12:31

Witam.Próbuję wypozycjonować mojego bloga PPA z hackami.Jak na razie dodaje posty do katalogów seo,ale pomyślałem o płatnym promowaniu.
I tu pytania:
1.Kupował ktoś backlinki na fiverr?Jeśli tak to może ktoś dać namiary na dobrego sprzedawce?
2.Gdzie indziej mogę kupić dobre backlinki?
3.Jest coś lepszego w pozycjonowaniu od płatnych backlinków?


RE: Kupowanie backlinków - Mauorycy - 28-04-2014 21:41

Ja kupowałem...ale nie na darmo kosztują 5$ Smile

Mogę Ci polecić mojego ziomka, który ma bazę linków PR6+. Dywersyfikując linki i dbając o sygnały społeczne w miesiąc można ujrzeć top3 na frazy, MS 5-6k.


RE: Kupowanie backlinków - wichrzyciel - 28-04-2014 22:04

Możesz rozwinąć swoją myśl "dywersyfikując linki i dbając o sygnały społeczne..."?


RE: Kupowanie backlinków - GoodLecki - 30-04-2014 10:41

Dywersyfikacja to nic innego jak linkowanie z różnych źródeł Linkujac np tylko z blogów WP czy katalogów nie dewersyfikujesz ale juz rozkładając te linki na blogi,katalogi,fora i to wszystko na różntch silnikach robisz to. Dywersyfikacja to ogólnie pojęty burdel jeśli chodzi o źródła linków przychodzących.
A sygnały społeczne to linki z social media fb, g+ plus ito.