Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie masz wykształcenie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie masz wykształcenie? (/Temat-Jakie-masz-wyksztalcenie-90104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Jakie masz wykształcenie? - Inspired - 27-04-2014 22:10

No właśnie, jak to jest z Wami? Świstki się przydały czy zupełnie poszły w kąt odkąd zarabiacie online? Osobiście w przyszłym roku mam maturę lecz grubo się zastanawiam czy w ogóle jest sens to pisać skoro w wieku 18 lat zarabiam kosmiczne jak na swój wiek kwoty i gdyby nie szkoła na pewno byłyby jeszcze większe.
Tak, wiem, szczeniackie podejście ale niestety prawdziwe, gdyż jestem pewien, że nie będę pracował w swoim zawodzie.

Zapraszam do dyskusji.


RE: Jakie masz wykształcenie? - m4rcin93 - 27-04-2014 22:12

Zdaj tą maturę, bo inaczej źle skończysz np. zostaniesz moderatorem.


RE: Jakie masz wykształcenie? - Admin - 27-04-2014 22:18

Sens jest zawsze, maturę zrób, nigdy nie wiesz czy za XX lat Ci się przyda, ja zrobiłem magistra z informatyki ale studia zasadniczo żadnych korzystnych kwalifikacji mi nie dały i jeśli czegoś sam się nie nauczysz poza studiami to tam też niczego Cię nie nauczą. Wielu zarabiających w sieci kolegów wybrało studia czy dodatkowe szkoły by przedłużyć sobie możliwość utrzymania na koncie rodziców z dodatkową możliwością zarobkowania w necie, gdzie zarobki bardzo często przewyższają zarobki na etacie - to też dla niektórych może kiedyś stać się problemem, bo można wtedy stwierdzić że praca na etacie całkowicie się nie kalkuluje, gdy siedząc w domku można zarobić tyle samo lub więcej, bez wykonywania rozkazów swoich szefów Smile

(27-04-2014 22:12)m4rcin93 napisał(a):  Zdaj tą maturę, bo inaczej źle skończysz np. zostaniesz moderatorem.

Bez matury to nawet na moderatora szans nie masz Tongue


RE: Jakie masz wykształcenie? - surfer0700 - 27-04-2014 22:25

(27-04-2014 22:12)m4rcin93 napisał(a):  Zdaj tą maturę, bo inaczej źle skończysz np. zostaniesz moderatorem.

5k miesięcznie na rękę to nie tak źle. Ale pewnie na cygańskim bazarze kałcin zarabia więcej? Lol



@topic
Ja mam tytuł technika i nie narzekam. Startowałem na uczelnie ale po pół roku 'nauki' zrezygnowałem. Wole pracować Smile


RE: Jakie masz wykształcenie? - Liromir - 27-04-2014 22:26

(27-04-2014 22:12)m4rcin93 napisał(a):  Zdaj tą maturę, bo inaczej źle skończysz np. zostaniesz moderatorem.

hahhah Big Grin mamy moderatorów bez matury? Lol

@temat
technik informatyk, teraz kończe licencjat i kurs w korpusie podoficerów


RE: Jakie masz wykształcenie? - rachman - 27-04-2014 22:35

Kasę zawsze zdążysz zarobić a jak teraz matury nie zrobisz to za kilka lat na bank nie będziesz do tego zdolny skoro teraz już Ci się nie chce. Papier może Ci się nie przyda ale lepiej go mieć z rozpędu gdy Cię to wiele nie kosztuje wysiłku. Za x lat będziesz musiał się uczyć wszystkiego od nowa jeśli okaże się że potrzebujesz tego bo np. jakaś niezła firma zaproponuje Ci niezłą robotę a net okaże się przesycony. Teoretycznie to niewyczerpalne źródło ale 20 lat temu nie istniał praktycznie na szeroką skalę. Gwarancji nikt nie da że coś się nie stanie za 10 lat i źródło zarobku przez net zniknie bo np. wszystkie rządy postanowią zamknąć to medium by utrudnić ludziom komunikację itd. Wink Od przybytku głowa nie boli - kalkuluj teraz z rozpędu zrobić małym wysiłkiem bo sporo pamiętasz albo być może za kilka lat uczyć się od nowa ... bleeech Sad
Jak nie masz zamiaru zdawać jej to skoro masz 18 to zrezygnuj ze szkoły. Nie rozumiem po co Ci ona bez matury. W praktyce NIC Ci ona nie da bez niej. Strata czasu. Mając 18 możesz zaprzestać edukacji. Także wszystko albo nic wg mnie. Inna opcja to pierdolenie farmazonów...


RE: Jakie masz wykształcenie? - daniel42na - 27-04-2014 22:39

Jeśli te kwoty wyciągasz na PPA/SUB-SMS to chłooopie, "każdy gupi" potrafi. Oczywiście no offence, sam tak zresztą dorabiam bo łatwy pieniądz, ale za to bardzo niepewny Wink Juz nawet nie o to chodzi że te serwisy działają na granicy prawa, ale czasem zdarza się "czarna seria" i choćbyś nie wiem jak się starał to pech będzie chciał że nie zarobisz wystarczającej Ci kwoty.
Ja poszedłem na studia "byle by coś mieć" zresztą tak jak większość obecnych studentów i po 1,5 roku odpuściłem sobie to marnowanie czasu. Zajmij się prywatnie czymś z IT co Cię interesuje np. tworzenie stron, programowanie w języku X czy coś innego ale konkretnego z czym potem będziesz miał konkretne i ścisłe umiejętności, takie na które jest zapotrzebowanie a zapotrzebowanie jest na specjalistów a nie osoby które wiedzą wszystko i nic jednocześnie. Przeglądnij oferty pracy, zobacz kogo potrzebują i tym się zajmij, oczywiście o ile chcesz bo kiszenie się na siłe w miejscu gdzie nie czujesz się sobą prędzej czy później skończy się ucieczką w swoje klymatyBig Grin
No.. studia studiami, ale mature to Ty chłopie zdaj...


RE: Jakie masz wykształcenie? - ssssss94 - 27-04-2014 22:53

Wykształcenie średnie( w piątek skończone technikum)
Matura za tydzień ;-)


RE: Jakie masz wykształcenie? - el_dawidos - 01-05-2014 18:35

Wykształcenie średnie niedługo matura Smile


RE: Jakie masz wykształcenie? - DonWestbam - 19-05-2014 19:25

Mi wystarczy zawodowe Big Grin może kiedyś zachce mi się wziąć za zaoczne jakieś liceum. Ale wole pracować jak się uczyć Big Grin