Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór telefonu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybór telefonu. (/Temat-Wybor-telefonu-90101)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Wybór telefonu. - Krissu - 27-04-2014 21:23

(27-04-2014 21:22)Madroxx napisał(a):  A teraz sobie wbij w Allegro:

"XIAOMI RED RICE"


Nie ma żadnych części do takiego telefonu, jak zbijesz dotyk/wyświetlacz to do wyrzuceniaTongue

Hmm, poniekąd racja. Słusznie.
Idea Przecież ja nie zbiję ekranu!


RE: Wybór telefonu. - Qwik - 27-04-2014 21:27

(27-04-2014 21:19)Krissu napisał(a):  Dorzuciłem dwie propozycje. Smile

(27-04-2014 21:17)Qwik napisał(a):  
(27-04-2014 21:08)Krissu napisał(a):  No właśnie, i za firmę też się płaci. Mam znajomych, którzy posiadają Overmaxa i KrugerMatza i go chwalą. Właściwie, to na sprzęcie do telefonów się nie znam tak bardzo dobrze, dlatego pytam o rady innych.

Do czego telefon? Raczej stałe czynności: Internet, SMS, rozmowy, czasami jakiś aparat, gierki (raczej mało wymagające, chociaż jak coś fajnego się wkręci to czemu nie), muzyka i inne, które teraz mi do głowy nie przyszły.

Jedynie przepłaca się w Apple za sprzęt a tak to raczej stosunek ceny do jakości jest wyrównany w reszcie producentów.

Czyli potrzebujesz flagowca który posiada wszystkie te cechy.W chińczykach zawsze jest jakiś elementy który psuje cały telefon.

P.S.Zapomnij o aktualizacjach w chińczyku.

Właściwie to trochę w tym racji jest. KrugerMatz i Overmax to bodajże polskie firmy. Mam znajomych z tymi telefonami i raczej sobie je chwalą, aniżeli narzekają. Ba, nawet nie słyszałem o nich złych opinii, stąd moje zainteresowanie.

Tak Polskie ale ryzyko takie same jak w chińczyku.Najlepiej obejrzyj sobie recenzje na youtube i na blogach o telefonach.


RE: Wybór telefonu. - Kropcio - 27-04-2014 21:27

Osobiście polecam sgs3 nie mogę porównać co do innych, ale jak byś miał pytania co do niego to chętnie odpowiem Wink
Mam go już kilkanaście miesięcy i jak na razie sprawuje się bardzo dobrze.
Z tego co pamiętam to raz mi się zawiesił, ale z powodu uruchomienia wielkich rozmiarów pdf'a.
Czasami pogrywam w fife14 i się troszkę grzeje, ale może to być spowodowane przez pokrowiec.


RE: Wybór telefonu. - Krissu - 27-04-2014 21:30

(27-04-2014 21:27)Qwik napisał(a):  
(27-04-2014 21:19)Krissu napisał(a):  Dorzuciłem dwie propozycje. Smile

(27-04-2014 21:17)Qwik napisał(a):  
(27-04-2014 21:08)Krissu napisał(a):  No właśnie, i za firmę też się płaci. Mam znajomych, którzy posiadają Overmaxa i KrugerMatza i go chwalą. Właściwie, to na sprzęcie do telefonów się nie znam tak bardzo dobrze, dlatego pytam o rady innych.

Do czego telefon? Raczej stałe czynności: Internet, SMS, rozmowy, czasami jakiś aparat, gierki (raczej mało wymagające, chociaż jak coś fajnego się wkręci to czemu nie), muzyka i inne, które teraz mi do głowy nie przyszły.

Jedynie przepłaca się w Apple za sprzęt a tak to raczej stosunek ceny do jakości jest wyrównany w reszcie producentów.

Czyli potrzebujesz flagowca który posiada wszystkie te cechy.W chińczykach zawsze jest jakiś elementy który psuje cały telefon.

P.S.Zapomnij o aktualizacjach w chińczyku.

Właściwie to trochę w tym racji jest. KrugerMatz i Overmax to bodajże polskie firmy. Mam znajomych z tymi telefonami i raczej sobie je chwalą, aniżeli narzekają. Ba, nawet nie słyszałem o nich złych opinii, stąd moje zainteresowanie.

Tak Polskie ale ryzyko takie same jak w chińczyku.Najlepiej obejrzyj sobie recenzje na youtube i na blogach o telefonach.

Jutro, jak o normalnej porze wrócę ze szkoły to prześledzę każdy telefon. Postaram się wybrać tak do 5 modeli, aby to miało jakieś ręce i nogi. Tutaj takie szerokie 'pole widzenia'.. Smile

SGS3 to wyższa półka. Wiadomo, że to jest klasowy telefon, ale to raczej tylko dla picu wrzucone. Nie chciałbym aż tyle wydawać na sprzęt.


RE: Wybór telefonu. - Qwik - 27-04-2014 21:31

To nie przez pokrowiec,umie w Z1 tez strasznie się grze jak gram.

Ja oglądałem recenzje przez tydzien zanim wybrałem telefon.


RE: Wybór telefonu. - Krissu - 27-04-2014 21:34

(27-04-2014 21:31)Qwik napisał(a):  To nie przez pokrowiec,umie w Z1 tez strasznie się grze jak gram.

Ja oglądałem recenzje przez tydzien zanim wybrałem telefon.

Wiadomo. Twój telefon o 3 klasy wyższy.. Tongue
Dzisiaj już wstępne recenzje oglądałem. Nadal czekam na jakieś Wasze opinie. Smile


RE: Wybór telefonu. - Jacuss - 28-04-2014 12:21

http://www.aliexpress.com i znajdziesz wszystko dużo taniej z częściami Smile


RE: Wybór telefonu. - Krissu - 28-04-2014 12:28

(28-04-2014 12:21)Jacuss napisał(a):  http://www.aliexpress.com i znajdziesz wszystko dużo taniej z częściami Smile

No i na przesyłkę będę czekał dużo dłużej.. Smile


RE: Wybór telefonu. - Davi - 28-04-2014 12:30

Moim zdaniem idź do jakiegoś sklepu gdzie możesz chociaż część telefonów przetestować, a tych co nie możesz to sprawdź recenzje na necie.

Ja osobiście bym celował w te lepsze marki htc czy samsung. Sam mam s4, a wydatek raczej na kilka lat.

http://versus.com/pl/samsung-galaxy-s3-vs-htc-one-x


RE: Wybór telefonu. - Madroxx - 28-04-2014 15:53

@Up

Fajna stronka tylko szkoda, że to użytkownicy piszą różnice bo są błędne różnicę np.:

[Obrazek: lb-rjpogjqgawvosulybqys.jpg]

Oba telefony mają tą funkcję.