Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka sieć afiliacyjna? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaka sieć afiliacyjna? (/Temat-Jaka-siec-afiliacyjna-90091)



Jaka sieć afiliacyjna? - Anonimowy009 - 27-04-2014 18:23

Jaką sieć afiliacyjną polecacie?
Zależałoby mi na tym, by realizowali wypłaty w miarę szybko i by posiadali w ofercie realne oferty (tzn. pożyczki itp.).


RE: Jaka sieć afiliacyjna? - Traw3k - 27-04-2014 19:54

Sprecyzuj, jakie produkty chcesz reklamować, bo sieci afiliacyjnych w Polsce to jest z całą pewnością kilkaset, jak nie parę tysięcy.

Jeśli produkty finansowe to sam początek dobrze wystartujesz w Systemie Partnerskim dostarczanym przez Bankier.pl. Polecam.

Nie wiem, co oznacza "szybkie", ale miesiąc oczekiwania na akceptację leada i wypłatę wynagrodzenia za niego to czas stosunkowo krótki. W eBroker ludzie potrafią czekać po pół roku. Jeśli generujesz kilkaset-kilka tysięcy wniosków miesięcznie pewnie dogadasz się z siecią o szybsze wypłaty. Jeśli nie - nie oczekiwałbym niczego ponadto, co mają wszyscy. Smile

Z innych sieci godnych polecenia jest TradeTracker, TradeDoubler i Novem (choć tutaj różnie).


RE: Jaka sieć afiliacyjna? - Anonimowy009 - 27-04-2014 21:07

A wiesz coś o afiliant.com?
Są wypłacalni?


RE: Jaka sieć afiliacyjna? - Traw3k - 27-04-2014 21:35

Mam tam konto, ale nie korzystam z tej sieci, więc ciężko mi ocenić współpracę (bo jej nie podjąłem).

Mało programów, są bardzo rzadko aktualizowane (minął miesiąc od zakończenia cashbacku dla Alior Sync, a oni dalej proponują kreacje reklamowe ze zwrotem 5% za płatności - słabo), do tego stawki nie powalają. W porównaniu do konkurencji są od kilkunastu do kilkudziesięciu procent niższe.
Dużo obostrzeń, kiedy lead nie będzie zaliczony. Tak, jakby reklamodawca im nie ufał i zbytnio nie wierzył w jakość generowanych przez wydawców wniosków.

Widzę, że zmienili wygląd, ale nic poza tym. Smile

Porejestruj się tam, gdzie się da - zobacz, jak to wygląda od środka, może nawiąż kontakt ze swoim opiekunem. W TradeDoubler w dziale finansowym jest super opiekunka, pani Kasia. Wszystko potrafi załatwić w dosłownie moment (tyleż samo zajmuje jej odpisanie na Twój email).
Ostatnio nie działał link do jednej z kreacji reklamowych, poinformowałem o problemie - jej reakcja była błyskawiczna, sprawdziła, okazało się że nie działa po stronie reklamodawcy - powiadomiła natychmiast kogo trzeba. TradeDoubler to wzór supportu dla innych sieci, a i stawki mają jedne z najwyższych. (Czasem dwukrotną przebitkę przy tych samych warunkach do spełnienia.)

Dla początkujących polecam jednak, jak w pierwszym poście - System Partnerski od Bankiera. Smile


RE: Jaka sieć afiliacyjna? - rachman - 27-04-2014 22:54

Polecam również Bankiera jeśli chodzi o pożyczki i inne finansowe. Ostatnio zarejestrowałem się też w goaffiliate. Stawki mają lepsze ale nie wiem jak chodzi bo dopiero tam zaczynam jak chcesz masz link do tematu:

http://zarabiam.com/Temat-GoAffiliate-pl-Siec-afiliacyjna-90065?pid=889512#pid889512

Szukałem info. Nie znalazłem złych wypowiedzi ale to nowy program, stawki naprawdę atrakcyjne i w znacznej większości większe niż bankier, td, ebroker itp. Na razie nie mam czasu na testy ale popróbuję z czasem Wink