Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. (/Temat-Falszywe-oferty-pracy-z-subskrypcja-90086)

Strony: 1 2 3


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - D.ave - 27-04-2014 18:37

Jeb*ć tych frajerów którzy robią takie akcje. Człowiek szuka roboty bo nie ma co do gara włożyć a ten mu wysyła subskrypcje facepalm. A później płacz na forum że ktoś kogoś postraszył facepalm. Idioci i nic więcej.


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - Qwik - 27-04-2014 18:38

Ten sposób ma kilka lat.


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - Danysuw - 27-04-2014 19:26

(27-04-2014 18:37)D.ave napisał(a):  Jeb*ć tych frajerów którzy robią takie akcje. Człowiek szuka roboty bo nie ma co do gara włożyć a ten mu wysyła subskrypcje facepalm. A później płacz na forum że ktoś kogoś postraszył facepalm. Idioci i nic więcej.

Wiesz... raczej jak ktos nie ma co do gara wlozyc, to nie siedzi na dupie przed monitorem, tylko AKTYWNIE szuka pracy, jesli rozumiesz to pojecie. Widac, ze chyba "kolega" sam sie dal przejechac, skoro tak sie spina


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - bartex89 - 27-04-2014 19:36

(27-04-2014 19:26)Danysuw napisał(a):  
(27-04-2014 18:37)D.ave napisał(a):  Jeb*ć tych frajerów którzy robią takie akcje. Człowiek szuka roboty bo nie ma co do gara włożyć a ten mu wysyła subskrypcje facepalm. A później płacz na forum że ktoś kogoś postraszył facepalm. Idioci i nic więcej.

Wiesz... raczej jak ktos nie ma co do gara wlozyc, to nie siedzi na dupie przed monitorem, tylko AKTYWNIE szuka pracy, jesli rozumiesz to pojecie. Widac, ze chyba "kolega" sam sie dal przejechac, skoro tak sie spina

w dzisiejszych czasach aktywnie szuka sie ofert na portalach. Posredniaki maja malo ofert, na slupach juz praktycznie nikt sie nie oglasza, wiec przestan opowiadać pierdoły , bo się nóż w kieszeni otwiera.


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - Danysuw - 27-04-2014 20:20

(27-04-2014 19:36)bartex89 napisał(a):  
(27-04-2014 19:26)Danysuw napisał(a):  
(27-04-2014 18:37)D.ave napisał(a):  Jeb*ć tych frajerów którzy robią takie akcje. Człowiek szuka roboty bo nie ma co do gara włożyć a ten mu wysyła subskrypcje facepalm. A później płacz na forum że ktoś kogoś postraszył facepalm. Idioci i nic więcej.

Wiesz... raczej jak ktos nie ma co do gara wlozyc, to nie siedzi na dupie przed monitorem, tylko AKTYWNIE szuka pracy, jesli rozumiesz to pojecie. Widac, ze chyba "kolega" sam sie dal przejechac, skoro tak sie spina

w dzisiejszych czasach aktywnie szuka sie ofert na portalach. Posredniaki maja malo ofert, na slupach juz praktycznie nikt sie nie oglasza, wiec przestan opowiadać pierdoły , bo się nóż w kieszeni otwiera.


Ty Macgyver z scyzorykiem. Mam to odebrac jako grozbe? jestes pewien swych slow?

Co do tematu, mialem na mysli bezposrednie chodzenie od firmy do firmy, zamiast siedzenia na dupie i wysylania setki maili.


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - D.ave - 27-04-2014 20:57

(27-04-2014 19:26)Danysuw napisał(a):  
(27-04-2014 18:37)D.ave napisał(a):  Jeb*ć tych frajerów którzy robią takie akcje. Człowiek szuka roboty bo nie ma co do gara włożyć a ten mu wysyła subskrypcje facepalm. A później płacz na forum że ktoś kogoś postraszył facepalm. Idioci i nic więcej.

Wiesz... raczej jak ktos nie ma co do gara wlozyc, to nie siedzi na dupie przed monitorem, tylko AKTYWNIE szuka pracy, jesli rozumiesz to pojecie. Widac, ze chyba "kolega" sam sie dal przejechac, skoro tak sie spina

I tu cie zmartwię bo nigdy się nie przejechałem na tym sposobie Wink .Aktywne szukanie pracy ? Pośredniak ? Proponowałbym przejść się do owego pośredniaka a później porównać oferty pracy w twojej okolicy zobaczysz znaczną różnice. Pewnie sam należysz to tego grona tak zajebistych osób promujących takie coś . Także pozdrawiam cie ,, kolego '' Smile


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - Danysuw - 27-04-2014 21:06

Spojrz na post wyzej i jeszcze raz zastanow sie co napisales "kolezanko" Smile Jakbys zagladnal w moja galarie, to bys domyslil sie, czy zarabiam w taki sposob.

PS: Wracaj do swojego dzialu "refback za pieniadze", bo cos chyba sie zgubiles.


Odp: RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - PokerStars1910 - 27-04-2014 21:13

(27-04-2014 21:06)Danysuw napisał(a):  Spojrz na post wyzej i jeszcze raz zastanow sie co napisales "kolezanko" Smile Jakbys zagladnal w moja galarie, to bys domyslil sie, czy zarabiam w taki sposob.

PS: Wracaj do swojego dzialu "refback za pieniadze", bo cos chyba sie zgubiles.

Ty masz 21 lat?

HuhHuhHuh

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - D.ave - 27-04-2014 21:14

Teraz będę pamiętać żeby zaglądać do twojej galerii bo nie mam nic lepszego do roboty Big Grin

P.S Fajny mózg na avku,szkoda że Ty tak swojego mało używasz Big Grin

Bez odbioru !


RE: Fałszywe oferty pracy z subskrypcją. - Danysuw - 27-04-2014 21:16

(27-04-2014 21:13)PokerStars1910 napisał(a):  
(27-04-2014 21:06)Danysuw napisał(a):  Spojrz na post wyzej i jeszcze raz zastanow sie co napisales "kolezanko" Smile Jakbys zagladnal w moja galarie, to bys domyslil sie, czy zarabiam w taki sposob.

PS: Wracaj do swojego dzialu "refback za pieniadze", bo cos chyba sie zgubiles.

Ty masz 21 lat?

HuhHuhHuh

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Nie, nie mam 21. 92 rocznik, mamy rok 2014. Policz sobie.
Spam powoli sie robi...

(27-04-2014 21:14)D.ave napisał(a):  Teraz będę pamiętać żeby zaglądać do twojej galerii bo nie mam nic lepszego do roboty Big Grin

P.S Fajny mózg na avku,szkoda że Ty tak swojego mało używasz Big Grin

Bez odbioru !

Dave zabawny jestes, wiesz? Najpierw zarzuczasz mi, ze zarabiam teraz w taki sposob, a jak Tobie odpowiadam to odwracasz kota ogonem. Brawo Smile