Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Studia - wybór - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Studia - wybór (/Temat-Studia-wybor-90054)

Strony: 1 2


RE: Studia - wybór - daniel42na - 27-04-2014 14:57

Idź na studia, ucz się "swojego" w wolnym czasie zamiast marnować go na przeglądanie kwejka. Potem idź do pracy właśnie w tym kierunku, zahartuj się w boju abyś wiedział co i jak - następnie ruszaj po swoje z własną działalnością.
Cudowna recepta na sukces Lol


RE: Studia - wybór - nyn - 27-04-2014 16:15

Nie idź na studia chyba, że jesteś w 100% zmotywowany do tego.
A jak już to idź na zaoczne i normalnie idź do pracy. No chyba, że chcesz 2-3 lata pobalować.
Mi zajęło 5 lat żeby dorosnąć do studiów. I też, tak jak Ty poszedłem na informatykę bo "Ty się znasz na komputerach to idź na informatykę, tylko grasz w te gry". No, tylko, że teraz nawet nie działam w IT i z kompami nie mam nic wspólnego a czas straciłem żeby do tego dojść.
Jeśli nie jesteś na 100% pewien, że chcesz być programistą to nie idź. Ja nie byłem.


RE: Studia - wybór - RaseR - 27-04-2014 16:59

Generalnie wiem że chcę programować telefony i tworzyć na nie aplikacje.
Ale po tej krótkiej dyskusji zastanawiam się czy iśc na te studia czy po prostu na kursy.


RE: Studia - wybór - nyn - 27-04-2014 17:24

Kursy -> Robota -> Zaoczne studia

LUB

OKNO na Politechnice Warszawskiej / Informatyka (studia internetowe)