Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] (/Temat-FbShare-pl-Kupuj-i-sprzedawaj-udostepnienia-na-FP-90028)

Strony: 1 2 3


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Zarobiony_Koles - 02-05-2014 14:02

@Liromir - Pikochart, nie wiem po co mi czas zmarnowałeś i na pw zawróciłeś abym wykonał infografikę a wbijam już jak prawie praca skończona na stronę widzę ty masz już..


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Liromir - 07-05-2014 13:44

w bazie fbshare pojawiły się fanpage z ilością fanów 100k+!
aktywne! na niektórych like pod postami w ilosci ~1500

Zapraszam


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - werter - 07-05-2014 14:46

Liromir,

Biorę reklamę na 8 FP, akceptuje inwigilacje mojego konta przez api, cofa mnie do strony i nie widzę płatności. Jak mogę dokonać zakupu, u Was błąd czy ja złe okulary założyłem?

Pozdrawiam


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Liromir - 07-05-2014 14:53

zaloguj sie przez fp w górnym menu, potem wchodzisz w 'kup' dalej zaznaczasz fp i 'do koszyka' potem w twoje zakupy masz ikonke 'paypal'


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - werter - 07-05-2014 15:04

"zaloguj sie przez fp w górnym menu", zalogowałem się przez konto na fb które utrzymuje kilka fp, wchodzę w "Twoje zakupy" po wyborze fp do opostowania i nie widzę ikonki paypal do płatności. Swoją drogą, tylko PP czy będą jakieś elektorniczne płatności?


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Liromir - 07-05-2014 15:17

jeżeli chcesz sprzedać to klikasz 'sprzedaj' jak chcesz kupić to 'kup' ... wszystko dizała jak należy.


Na razie tylko pp, niedługo powinny wejsc polskie płatności


FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Hybrid1990 - 28-10-2017 19:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.