Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] (/Temat-FbShare-pl-Kupuj-i-sprzedawaj-udostepnienia-na-FP-90028)

Strony: 1 2 3


FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Liromir - 26-04-2014 20:00

[Obrazek: FUT8adE.png]




Przedstawiam świeżo powstały Polski serwis FbShare umożliwiający wystawianie na sprzedaż udostępnień na swoich fanpejdżach. Cały proces nie jest skomplikowany, użytkownik loguje się po przez Facebook, czym aplikacja pozyskuje informacje nt. fanpejdży jakie posiada i jeżeli któryś ma ponad 1000 polubień jest możliwość wystawienia 'miejsca reklamowego'.



Użytkownik który chce zakupić udostępnienie, wybiera sobie dogodny FP z listy (są ich nazwy stąd możemy sprawdzić aktywność) i wysyła proponowaną treść do udostępnienia po opłaceniu zamówienia po przez PayPal. Gdy serwis zaakceptuje płatność ($ idzie na konto serwisu) treść idzie do weryfikacji przez sprzedającego. Jeżeli się zgadza to po prostu klika share a aplikacja zrobi to za niego, jeśli nie hajs idzie do portfela kupującego. Sprzedający musi trzymać post minimum 10 godzin, gdyż Cron serwera sprawdza post co godzinę przez kolejne 10 czy post jest dalej na tablicy w niezmienionym stanie, jeśli nie to sprzedający nie dostaje $.
Serwis pobiera prowizję w wysokości 20% zamówienia.
Wypłaty od 50PLN na razie tylko PayPal, serwis w przyszłym tygodniu wprowadzi system poleconych oraz w miarę upływu czasu usprawnienia i nowe metody płatności. Serdecznie zapraszam, gdyż jest to niewątpliwie nowość na polskim 'rynku' Smile

Update: Wprowadzono program partnerski!


Wszelkie błędy oraz sugesite proszę kierować na adres: [email protected]



RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 20:08

Oczywiście dla bardziej dochodowych ludzi będzie mniejsza prowizja od serwisu? A jak z podatkami, trzeba odprowadzać ze sprzedaży?


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Liromir - 26-04-2014 20:11

Tak, w przyszłym tygodniu będzie prowizja zmniejszana w zależności od wartości zamówień. Gdyż jak wiadomo Paypal pobiera 0.80PLN + ~3% za każdą transakcje. Co do podatków serwis będzie przechodził na działalność i wystawianie rachunków - chwilowo jest jak jest.


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 20:14

A jak to wygląda, ja mam się zgłosić później z moim paypalem, bo nigdzie nie pisze abym podał pay pal gdzie kasa po zakończeniu transakcji wtrafi do mnie


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - daniel42na - 26-04-2014 20:15

30%? nie no bądźmy poważni, łosia tu nie znajdziesz . . . na takim czymś złotówki nie zarobisz, bo ludzie będą woleli się dogadać prywatnie przy takiej prowizji.


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Liromir - 26-04-2014 20:17

(26-04-2014 20:14)Zarobiony_Koles napisał(a):  A jak to wygląda, ja mam się zgłosić później z moim paypalem, bo nigdzie nie pisze abym podał pay pal gdzie kasa po zakończeniu transakcji wtrafi do mnie

Po osiągnięciu progu 50PLN odblokuje się przycisk do wypłacenia i tam adres.

(26-04-2014 20:15)daniel42na napisał(a):  30%? nie no bądźmy poważni, łosia tu nie znajdziesz . . . na takim czymś złotówki nie zarobisz, bo ludzie będą woleli się dogadać prywatnie przy takiej prowizji.

*20% był błąd w regulaminie


Swoją drogą serwis w owej 'finalnej' formie jest od 5 minut, więc sz.p z pomarańczowym nickiem ograniczy swoje aroganckie wypowiedzi, do wskazówek lub do jej braku.


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - daniel42na - 26-04-2014 20:33

Czemu od razu aroganckie? Zwykła krytyka, naucz się ją przyjmować i z niej korzystać a nie strugać fochy.


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 20:53

@Liromir, otwierając serwis powinieneś być przygotowany na tego typu krytyki, aaa ile takich ma Instanter albo Hotcash, jak by tak się wszystkim przejmowali to by chyba w gumowych ścianach byli. Jedyne co mogą brać tylko to pod uwagę przy poprawieniu serwisu Smile


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Liromir - 26-04-2014 20:59

ja po prostu jestem przewrażliwiony na zawiść ludzką \\ KONIEC OFFTOP!


RE: FbShare.pl [Kupuj i sprzedawaj udostępnienia na FP!] - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 21:02

Dobra, mam do ciebie taką propozycję. Aby w ogłoszeniach, czy ofertach nie byli martwe FANPAGE, czyli admin by ręcznie akcpetował ofert. Był by jakiś wyznacznik, pod którym by się kierował admin czy akceptować i odwrotnie.