Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - wtyczka do połączenia WP ze stroną FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Facebook - wtyczka do połączenia WP ze stroną FB (/Temat-Facebook-wtyczka-do-polaczenia-WP-ze-strona-FB-90015)



Facebook - wtyczka do połączenia WP ze stroną FB - lijon - 26-04-2014 17:49

Witam, szukam wtyczki, która połączy mojego bloga ze stroną na FB. Przede wszystkim chciałbym mieć przycisk "Lubię to" przy każdym wpisie na blogu, chciałbym też połączyć komentarze na FB z tymi na moim blogu.

Wtyczek "facebook" jest 33 strony. Trudno mi znaleźć odpowiednią.

Mam także wątpliwości co do działania takich wtyczek. Dodaję nowy wpis, pod którym pojawia się przycisk "Lubię to". Gdy ktoś go kliknie - to co on lubi? Czy w momencie publikacji posta na WP, na stronie FB ten plugin dodaje nowy status i to jest lubiane? Czy może w momencie pierwszego kliknięcia "Lubię to"?

Chciałbym także, aby osoby niemające konta na FB mogły dodawać komentarze na moim blogu. Czyli chyba powinienem mieć wtedy dwie dyskusje pod wpisem, jedna z FB druga z WP?

Za pomoc dam reputy Smile


RE: Facebook - wtyczka do połączenia WP ze stroną FB - PanCaro - 26-04-2014 18:41

(26-04-2014 17:49)lijon napisał(a):  Wtyczek "facebook" jest 33 strony. Trudno mi znaleźć odpowiednią.

To trzeba po kolei instalować Tongue i sprawdzać która spełni Twoje wymagania Smile Lub skorzystać z google z polecanych.



Aktualnie tego rozwiązania nie używam ale musisz:
Założyć appke na facebook i skorzystać z tej wtyczki http://wordpress.org/plugins/wp-fb-autoconnect/
W wtyczce z resztą masz wszystko jasno napisane jak instalować Smile


RE: Facebook - wtyczka do połączenia WP ze stroną FB - lijon - 26-04-2014 20:27

(26-04-2014 18:41)PanCaro napisał(a):  
(26-04-2014 17:49)lijon napisał(a):  Wtyczek "facebook" jest 33 strony. Trudno mi znaleźć odpowiednią.

To trzeba po kolei instalować Tongue i sprawdzać która spełni Twoje wymagania Smile Lub skorzystać z google z polecanych.



Aktualnie tego rozwiązania nie używam ale musisz:
Założyć appke na facebook i skorzystać z tej wtyczki http://wordpress.org/plugins/wp-fb-autoconnect/
W wtyczce z resztą masz wszystko jasno napisane jak instalować Smile

Dziękuje za pomoc, ktoś wniesie jeszcze coś do tematu??


RE: Facebook - wtyczka do połączenia WP ze stroną FB - TheGleeMat - 27-04-2014 15:27

Ja osobiście wtyczki na stronię wordpress nie używam, ale używam kodu od
Developers Facebook i wtrąciłem kod jako widget, tak samo zrobiłem z Google Plus .


RE: Facebook - wtyczka do połączenia WP ze stroną FB - Nju - 25-06-2014 07:15

Ja jak połączyłem bloga z Facebookiem to ze 1.000 UV dziennie spadło do max 20 UV :/