Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co to ma być?? Pomóżcie!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Co to ma być?? Pomóżcie!! (/Temat-Co-to-ma-byc-Pomozcie-90011)

Strony: 1 2 3


Odp: Co to ma być?? Pomóżcie!! - Danysuw - 26-04-2014 17:01

Odpisz mu, ze Ty go zaraz podasz do sadu za probe wyludzeniaa pienieedzy Smile

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - kariolmax - 26-04-2014 17:07

(26-04-2014 17:01)Danysuw napisał(a):  Odpisz mu, ze Ty go zaraz podasz do sadu za probe wyludzeniaa pienieedzy Smile

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Już napisałem


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - KerPwn - 26-04-2014 17:13

bolo, są VPNy które nie zapisują logów użytkowania, co za tym idzie nie jest to do sprawdzenia kto i kiedy go używał.


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - kariolmax - 26-04-2014 17:39

Dostałem taką odpowiedź:
Twój ojciec ma możliwość teleportacji ? Przed chwilą napisałem a już poszedł ? hahahahaha BEKA .Legalne hahaha ? Polemizowałbym .A co do mojego konta zobacz na datę założenia chłopczyku .P . S Podać Ci adres gdzie mnie znajdziesz i twój ojciec ? D:

To jakieś dziecko!
Ale zablokował mnie na fb więc nie mam jak mu odpisać


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - Liromir - 26-04-2014 17:39

(26-04-2014 17:13)KerPwn napisał(a):  bolo, są VPNy które nie zapisują logów użytkowania, co za tym idzie nie jest to do sprawdzenia kto i kiedy go używał.

myślę, że nie o to tu chodzi, przeciez on spamuje REF linkiem, pierwszy email do firesuba/instantera już sa dane prospammera


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - Nortix - 26-04-2014 18:02

hahah ale się uśmiałem czytając ten temat beka
kariolmax: podobno jesteś pro earnerem a dostaniesz byle jaką wiadomość to już masz kisiel w majtach facepalm rozumiem że wiek robi swoje ale jak tak bardzo się spinasz zaprzestań takiego zarabiania i przeżuć się na coś innego Smile albo IGNORUJ takie wiadomość bo każdy dużo pisze a prawda jest taka że mało robi. Jeżeli nie złamałeś żadnych zasad promowania programu to gó*no ci grozi.


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - szufliko - 26-04-2014 18:06

Przezuc sie na inna forme zarobku...
Popros tego kolesia o email paypal. Wtedy napisz do niego wiadomosc na emailu i tam sie wyslwitli jego imie i nazwisko(pod warunkiem ze prawdziwe) i wtedy ty mu napisz ze znasz jego imie i.nazwisko i tak do konca zycia...Jerk


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - kariolmax - 26-04-2014 18:22

(26-04-2014 18:06)szufliko napisał(a):  Przezuc sie na inna forme zarobku...
Popros tego kolesia o email paypal. Wtedy napisz do niego wiadomosc na emailu i tam sie wyslwitli jego imie i nazwisko(pod warunkiem ze prawdziwe) i wtedy ty mu napisz ze znasz jego imie i.nazwisko i tak do konca zycia...Jerk

Nie zamierzam się przenosić ale no wiecie trochę jestem zaskoczony taką wiadomością ;/

Niestety już zablokował mnie więc pewnie nic nie zrobi.

Ejj podpowiedziałeś mi coś ważnego Lol.
PayPal, z którego korzystam jest na mojego tatę (stąd mógł wiedzieć o imieniu mojego taty).


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - szufliko - 26-04-2014 20:54

(26-04-2014 18:22)kariolmax napisał(a):  
(26-04-2014 18:06)szufliko napisał(a):  Przezuc sie na inna forme zarobku...
Popros tego kolesia o email paypal. Wtedy napisz do niego wiadomosc na emailu i tam sie wyslwitli jego imie i nazwisko(pod warunkiem ze prawdziwe) i wtedy ty mu napisz ze znasz jego imie i.nazwisko i tak do konca zycia...Jerk

Nie zamierzam się przenosić ale no wiecie trochę jestem zaskoczony taką wiadomością ;/

Niestety już zablokował mnie więc pewnie nic nie zrobi.

Ejj podpowiedziałeś mi coś ważnego Lol.
PayPal, z którego korzystam jest na mojego tatę (stąd mógł wiedzieć o imieniu mojego taty).
Nie chciałem cię zniechęcaćXpokerface Mam na myśli to że trochę nerwowo do tego podchodziszJerk, bo juz przedtem miałeś problem... Ale przeglądając twój dziennik widzę, że jednak to jest twoj żywiołRolleyes


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - daniel42na - 26-04-2014 21:00

Przeciez to ewidentnie jakiś troll z tego forum, pewnie cisnie beke nieziemską z tego tematu...
Ustalanie tego do kogo należy komputer działa tylko na zasadzie wniosku do prokuratury a nie znajomych w policji, takie rzeczy trwają długo. Zresztą szkoda gadać, jak masz się takimi rzeczami przejmowac to odpusc, a jak nie to olej to.