Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co to ma być?? Pomóżcie!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Co to ma być?? Pomóżcie!! (/Temat-Co-to-ma-byc-Pomozcie-90011)

Strony: 1 2 3


Co to ma być?? Pomóżcie!! - kariolmax - 26-04-2014 16:19

Witajcie dziś na moim fake koncie dostałem taką wiadomość:
"Co Ty odpierdalasz ziomek ? Nie dosyć że spamujesz w grupach jakimś gównem to,to gówno jeszcze pobiera kasę ! Straciłem przez ciebie 60 zł ! I czekam aż oddasz mi moją kasę ! I nie obchodzi mnie że to nie ty ! Jeżeli nie zobaczę mojej kasy to inaczej sobie pogadamy . Mam znajomego w Policji któremu udało się ustalić do kogo należy komputer z którego korzystasz należy do **** Trzaski a ty pewnie jesteś jego synkiem Karolem . ; ) Do tego mamy twoje IP + zajęcia z owego spamu i zdjęcia z profilu + Podszywanie siępod inną osobę Wiec tak łatwo się nie wymigasz . Wiec czekam na zwrot kasy ziomek . Bo jeżeli nie to sprawę kieruje do sądu. Koniec tego naciągania ludzi na kasę"

Na fake koncie mam tylko jedno zdjęcie.
Czy mogę mieć jakieś problemy??
Nie wiem skąd on wie jakiego mam ojca smutny
Pomóżcie!


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - WujRock - 26-04-2014 16:23

Próbuje Cię zastraszyc, wątpie, że mówi prawdę. O ile nie pisałeś, że jest to za darmo itd. Nie powinieneś miec problemów.


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - kariolmax - 26-04-2014 16:28

(26-04-2014 16:23)WujRock napisał(a):  Próbuje Cię zastraszyc, wątpie, że mówi prawdę. O ile nie pisałeś, że jest to za darmo itd. Nie powinieneś miec problemów.

Też tak myślę, gorzej, że miałem jakieś fake zdjęcie z google na profilu.

Najdziwniejsze jest to, że gość napisał dokładnie po tym jak D.ave dał posta z moim fake kontem na forum


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - connectov - 26-04-2014 16:32

Spokojnie. Żaden policjant nie może sobie od tak ustalić kto jest właścicielem kompa, do tego są specjalnie procedury. Prawda jest taka, że ktoś Cię w ch**a robi, prawdopodobnie ktoś kto cię zna.


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - kariolmax - 26-04-2014 16:36

(26-04-2014 16:32)connectov napisał(a):  Spokojnie. Żaden policjant nie może sobie od tak ustalić kto jest właścicielem kompa, do tego są specjalnie procedury. Prawda jest taka, że ktoś Cię w ch**a robi, prawdopodobnie ktoś kto cię zna.

To niemożliwe ;/ wiem pójdzie pod wyłudzanie.
Bardzo pomógł mi piotrekprorok i napisaliśmy tak:
"W takim razie mój tata dziś był u prawnika. W poniedziałek składa pozew o wyłudzanie oraz szantaż. Moje posty są w 100 % legalne a co do konta z fałszywymi danymi - Ty takie również posiadasz, więc to także zadziała na Twoją niekorzyść jesteś cwaniakiem to zobaczymy jakim będziesz nadal"


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - szufliko - 26-04-2014 16:37

Juz przedtem miales problemy... Zaden policjant nie moze cie od tak sobie cie namierzyc. Mialem kiedys problemy na fikcyjnym ale to ta osoba mnie znala. To on wyslal sms, etc. i to on "nie przeczytal regulaminu"/trol
Pewnie predzej on jest naciagaczem Jerk2
Ale zawsze mozesz wyslac 60 zlotych przypadkowej osobie, bez zadnych dowodow i skad wiesz ze to on cie nie chce naciagnac...


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - Babcia_Irenka - 26-04-2014 16:40

Po tych wiadomościach to ta osoba może mieć problemy, nie ty. Zanim wypełniła ofertę i wysłała SMS'a powinna przeczytać regulamin. Po prostu nie zwracaj uwagi na takie wiadomości Smile


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - aero2 - 26-04-2014 16:46

Pewnie już gacie mokre.Lol
A tak na serio, polecam jechać na VPN bez logów dla własnego bezpieczeństwa.


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - D.ave - 26-04-2014 16:56

beka Jeden straszy żeby mu oddał kasę 2 straszy go ojcem Lol . kariolmax grasz kozaka a jak przyjdzie Ci taka wiadomość to masz gacie osrane Big Grin. Przecież to jest ten typ co ma dopisane ,,Tropiciel oszustów '' .Ten go postraszył a ten się ostał Big Grin beka


RE: Co to ma być?? Pomóżcie!! - bolo9797 - 26-04-2014 16:56

Jak by go chciala policja namierzyc to zaden vpn tutaj nie pomoze Smile