Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc z iFrame - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Pomoc z iFrame (/Temat-Pomoc-z-iFrame-90009)



Pomoc z iFrame - aero2 - 26-04-2014 15:30

Ma ktoś, zna kod do iFrame, żeby można było zmniejszyć ramkę, każdy bok z osobna, a nie wszystkie razem.

Wygenerowałem kod iFrame i tam zmieniam sobie wartości, ale to nic nie daje, bo zmienia 2 boki od razu albo całość.

A mi chodzi np: z lewej do prawej, nie zmniejszając prawej strony.



RE: Pomoc z iFrame - sheko12 - 26-04-2014 16:29

Podrzuć ten iframe tutaj, iframe ''ramki'' ma swoje zależności, bo wygenerowane kody bądź własne pisane nie zawsze mogą dzialać na przeglądarce, po zmianie wartości musi działać...... o ile jest on poprawny


RE: Pomoc z iFrame - aero2 - 26-04-2014 16:40

Kod:
<iframe src="link" style="border:0px #FFFFFF none;" name="" scrolling="no" frameborder="0" marginheight="0px" marginwidth="0px" height="500px" width="600px"></iframe>
Prawa strona i dół ramki jest dobrze, teraz chcę z lewej do prawej i z góry do dołu zmniejszyć, nie zmniejszając prawej strony i dołu.