Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! (/Temat-KONKURS-UZYSKAJ-LATWE-PUNKTY-9)

Strony: 1 2 3


[KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - Admin - 26-10-2009 21:30

Witam wszystkich, w ramach promocji Naszego forum organizuje konkurs w którym nagrodą dla 3 osób jest witryna która będzie wysyłać do Was zaproszenia (wystarszczy ją umieścić na śledziku w NKSmile ) będzie to skrypt tego typu : http://www.lockerzpolska.eu/ skrypt zostanie postawiony na moim serwerze i bedzie w 100% za darmo dostępny , wszystkie zaproszenia będą wysyłane na Waszego maila !

Nagroda ta jest dostępna dla pierwszych 3 osób które zdobędą 100 POSTÓW !!! Po uzyskaniu tej liczby Proszę Napisać do mnie PW lub napisać w tym temacie ! Posty nie wnoszące nic do tematu badz posty typu "ok","np","dziendobry" nie będą zaliczane!

Zapraszam do konkursu Smile

Pozdrawiam

Edit:
chciałbym dodać że osoby które otrzymają więcej niż 30% warnów za spam badź posty nic nie wprowadzające do tematu zostaną zdyskwalifikowane!
30% = 2-3 ostrzeżenia


@KONKURS ZAKOŃCZONY
GRATULUJE ZWYCIĘZCOM !


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - LessiPL - 07-11-2009 23:20

ja był bym za tym aby do 50 postów zmniejszyć
nie jest duża aktywność na forum więc nie wiem czy ktoś uzbiera
albo może z 30 postów


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - xellos666 - 08-11-2009 12:37

no aktywnośc nie jest zbyt wielka ale mysle LesSi że możemy troche rozruszać forum i damy rade nawet dociągnąć do setki;]


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - Admin - 08-11-2009 13:07

(08-11-2009 12:37)xellos666 napisał(a):  no aktywnośc nie jest zbyt wielka ale mysle LesSi że możemy troche rozruszać forum i damy rade nawet dociągnąć do setki;]

forum jest dość świeże, jadnak wierze że wspolnie dociągniemy do pierwszej setki Smile oczywyście nic na siłe Wink

Pozdrawiam

(09-11-2009 12:47)Kleszczman napisał(a):  Jedyne jednak nad czym się zastanawiam to w jaki sposób owy konkurs ułatwi zbieranie POINTZ O_O


@down
sposobów na rozreklamowanie jest wiele ale nie o tym jestem temat,
przykładem jest chocby poczciwy śledzik na naszej klasie Smile punkty? gwarantowane : )


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - Kleszczman - 09-11-2009 12:47

Jedyne jednak nad czym się zastanawiam to w jaki sposób owy konkurs ułatwi zbieranie POINTZ O_O


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - LessiPL - 09-11-2009 19:04

doszedłem do wniosku że można to jakoś rozkręcić


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - jakubixioraczek - 10-11-2009 14:31

Dzięki za oznajmienie biorę się do roboty.
W końcu forum musi się rozwijać.


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - Rede - 11-11-2009 10:49

Trzeba działać Wink

Ja mogę powiedzieć że mam staż w takiej robocie.


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - xellos666 - 11-11-2009 17:46

Ja niestety stażu nie mam i to jest pierwsze forumna którym się udzielamTongue


RE: [KONKURS] UZYSKAJ ŁATWE PUNKTY !! - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:21

Ja też i brak mi zbytnio doświadczenia z tym ale z czasem zdobędę