Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby która wprowadzi mnie w świat "uploadingu" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osoby która wprowadzi mnie w świat "uploadingu" (/Temat-Szukam-osoby-ktora-wprowadzi-mnie-w-swiat-uploadingu-89996)



Szukam osoby która wprowadzi mnie w świat "uploadingu" - investime - 26-04-2014 11:59

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Bardzo miło mi jest gościć na Waszym forum. Na początku może parę słów o mojej osobie. Mam 24 lata i mam już dość sporę doświadczenie w "świecie" zarabiania przez internet. Mówię tu o kwestiach zarabiania w takich dziedzinach jak: hyip, revenue share, matrixy, ponzi itp smile.png. Prowadziłem w swoim życiu nie jedną stronę www a więc z zarządzaniem stronami/forami, promocjami również mam doświadczenie bardzo duże

Do chwili obecnej interesuję się inwestycjami, możliwościami zarobkowymi jeżeli chodzi o wykorzystanie internetu(jestem na paru forach, które intensywnie przeglądam). Jednak nigdy nie podjąłem nawet próby podjęcia swoich sił w tzw. uploadingu. Niestety nie mam żadnej dokładnej i szczegółowej wiedzy na temat tej formy zarabiania pieniędzy(oprócz oczywiście powierzchownej). Mimo wszystko chciałbym pogłębić swoją wiedzę w tym temacie i dlatego też....

Szukam człowieka, który zostałby moim mentorem, czyli bardzo dokładnie i szczegółowo wprowadziłby mnie w świat "uploadingu". Może nawet zawarlibyśmy jakąś "większą i szerszą" współpracę. To już kwestia rozmowy i dogadania się. Oczywiście zależy mi na kontakcie z człowiekiem w pełni doświadczonym, który odnosił już sukcesy w tej dziedzinie i oczywiście dojrzałym i odpowiedzialnym.

Powiem szczerze, że sam osobiście tworzę od roku swój własny biznes, który ma pomóc ludziom w zdobywaniu/licytowaniu swoich "potencjalnych" poleconych jak i ma pomóc osobom chcącym zacząć zarabiać badz tacy którzy chcą powrócić albo zmienić "Sponsora" znaleźć odpowiedniego i skutecznego "Sponsora", który będzie kierował początkową karierą i dlatego z tego powodu mam w swoim zespole grafika, programistę, pozycjonera jak i wspólnika/inwestora z Anglii z którym współpracuje + inne kontakty, który myślę że może w "uploadingu" mogą się przydać bądź przy konkretnej współpracy z odpowiednią osobą.

Poniżej pozostawiam kontakt do mojej osoby w kwestii indywidualnej rozmowy:

E-mail: [email protected]

Jeżeli podawanie adresu E-mail jest zabronione(za co z góry przepraszam), proszę o kontakt PW.

Czekam tylko i wyłącznie na bardzo poważne propozycję współpracy/wprowadzenia mojej osoby smile.png

Pozdrawiam


RE: Szukam osoby która wprowadzi mnie w świat "uploadingu" - Klin - 26-04-2014 15:37

Jakieś dowody swojej działalności proszę.


RE: Szukam osoby która wprowadzi mnie w świat "uploadingu" - dima09091 - 27-04-2014 07:42

ja mam szeroką wiedzą odnosnie PPD

GG 372045


RE: Szukam osoby która wprowadzi mnie w świat "uploadingu" - investime - 27-04-2014 09:32

Przedstawie wszelkie dowody po skontaktowaniu sie ze mna.


Szukam osoby która wprowadzi mnie w świat "uploadingu" - surfer0700 - 31-12-2014 05:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.