Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Usunięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Do Usunięcia (/Temat-Do-Usuniecia-89954)



Do Usunięcia - Liromir - 25-04-2014 15:07

DO USUNIĘCIA



RE: [Poradnik][Aplikacja na FB][300PLN] - yazir - 25-04-2014 22:46

Daniel nie mógł podjąć się recenzji więc poradnik dostałem ja Smile

(25-04-2014 15:07)Liromir napisał(a):  Poradnik zawiera pliki,
Podobno to prawda (link do skryptu został ocenzurowany przed RECENZENTEM, jednak po screenach z instrukcji rozpoznałem go), autor nie ma wykupionej rozszerzonej licencji która umożliwiała by dalsze rozprzestrzenianie skryptu.

(25-04-2014 15:07)Liromir napisał(a):  informacje jak stworzyć aplikację na facebooku i zintegrować ją z naszą stroną internetową
To akurat prawda, lekko zmodyfikowana i przetłumaczona instrukcja którą dostajemy kupując skrypt samodzielnie za cenę +- $14


(25-04-2014 15:07)Liromir napisał(a):  Poradnik napisany dla laików, ktoś bez żadnej wiedzy spokojnie go przejdzie, a w razie problemów gwarantuje pomoc.
Za taki narzut na skrypt i przetłumaczenie instrukcji instalacji trudno żeby autor zostawił laików bez pomocy

Trudno tu coś więcej napisać, mam oceniać hmm jakość tłumaczenia? Jeśli tak to instrukcja jest przetłumaczona na dobrym poziomie.
Jakości i oceny poprawek wprowadzonych w skrypcie (podobno zmienione jest 40% kodu) nie jestem w stanie ocenić bo nie widziałem ich Sad

Moja opinia na podstawie tego co otrzymałem.
Z tego jest taki poradnik jak ze mnie śpiewak operowy. Jerk2
2-3 zdania które zawierają jakieś rady, reszta to przetłumaczona instrukcja instalacji skryptu "step by step"

IMO nie jest to warte swojej ceny, taniej wyszło by tłumaczenie instrukcji zlecone firmie zajmującej się tłumaczeniami



Do Usunięcia - surfer0700 - 19-05-2014 07:25

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.