Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
List od AZ.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: List od AZ.pl (/Temat-List-od-AZ-pl-89948)



List od AZ.pl - badii - 25-04-2014 12:10

Witam.
Jakiś rok temu wziąłem sb domene xxx.com.pl.
Dziś przyszedł do mnie list, że w celu odnowienia domeny, która wygasa za 7 dni prosimy o wpłatę na konto..
Tyle, że ja tej domeny nie chcę przedłużać, bo z niej już dawno nie korzystam.
Rozumiem, że płacić nie muszę, jeśli nie chcę? Mam do zapłaty 92zł brutto.
Jeśli nie chcę przedłużać, to po prostu nie płacę i domena sama wygasa? Czy muszę coś w panelu ustawić?

Czekam na odp :>

PS. Jest to powiadomienie - prolongata abonamentu.
Wystawili mi PRO FORME NR ....
W moje faktury w panelu az mam aż 5 nieopłaconych z różnych dat, jak się tego pozbyć?
Mam nadzieję, że nie będę musiał płacić za to wszystko...


RE: List od AZ.pl - Traw3k - 25-04-2014 14:08

1) Zobacz sobie, co to jest pro forma i prolongata. Na przyszłość oszczędzi Ci to wielu pytań i czasu. Smile

2) Żeby nie być tylko uszczypliwym, pomogę Ci.

3) Az.pl (i inne hostingi) wysyłają takie listy głównie dla tych, którzy nie pamiętają o przedłużeniu hostingu/domen. Otrzymujesz wtedy taką pro formę, która jest jakby "zapowiedzią" prawdziwej faktury. Chcesz to przedłużasz, nie chcesz to nie płacisz. Jeśli nie zapłacisz - Twoje usługi wykupione u nich po prostu wygasną. Nic w panelu ustawiać nie musisz.