Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na bony paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Uwaga na bony paypal (/Temat-Uwaga-na-bony-paypal-8993)

Strony: 1 2 3


RE: Uwaga na bony paypal - paskur - 20-06-2010 19:30

Powiedzcie mi czy moge tak zrobic:
mam swoje konto, jak wygram to wysle siostrze i ona juz ma konto w banku i sobie wyplaci.

Bedzie?


RE: Uwaga na bony paypal - BartuS - 20-06-2010 19:38

Lol, już nic nie piszcie, bo śmiać mi się chce "Stracić 1000$ masakra !"

Jeśli nie masz powiązanego konta PayPal z jakimś rachunkiem bankowym, nie możesz wypłacić tych pieniędzy z konta PayPal, lecz one dalej sobie leżą na koncie PayPal, i nikt ci ich nie zabierze. Ja nie miałem zweryfikowanego, i zleciłem wypłatę 73zł. Wyskoczyło mi potwierdzenie rachunku, i podałem nr. Konta. Po podaniu nr. konta, dostałem 2 wpłaty na konto (19gr i 11gr). Musiałem kwotę tych wpłat podać w weryfikacji, i dopiero po zweryfikowaniu kwot tych wpłat, zostało wysłane zlecenie przelania pieniędzy na konto. Więc nie bójcie się o stratę, bo zweryfikować możecie w każdej chwili, a pieniądze NIE PRZEPADNĄ !

Mam nadzieję, że wytłumaczyłem to w miare zrozumiale.


RE: Uwaga na bony paypal - Sergio - 20-06-2010 19:43

(20-06-2010 18:54)ThePixel166 napisał(a):  
(20-06-2010 18:50)NaoS napisał(a):  A moim zdaniem siejesz niepotrzebnie panikę.
No dobra przyznaję się sam się zamotałem w tym co napisałem i... i'm sorry Big Grin
Wogóle to chyba autor sieje bardziej panike zakładając ten temat niż ja...
w ogóle


capable225 napisał(a):przypominam, że na Paypal obowiązują limity, jeśli mamy niezweryfikowane konto.

mój wątek to tylko informacja...


RE: Uwaga na bony paypal - BartuS - 20-06-2010 19:49

@up: Wiem, ale na forum są laiki, którzy zaraz będą panikować, więc napisałem ten długi, wyczerpujący post ;d


RE: Uwaga na bony paypal - ThePixel166 - 20-06-2010 19:56

(20-06-2010 19:38)BartuŚ napisał(a):  Lol, już nic nie piszcie, bo śmiać mi się chce "Stracić 1000$ masakra !"

Jeśli nie masz powiązanego konta PayPal z jakimś rachunkiem bankowym, nie możesz wypłacić tych pieniędzy z konta PayPal, lecz one dalej sobie leżą na koncie PayPal, i nikt ci ich nie zabierze. Ja nie miałem zweryfikowanego, i zleciłem wypłatę 73zł. Wyskoczyło mi potwierdzenie rachunku, i podałem nr. Konta. Po podaniu nr. konta, dostałem 2 wpłaty na konto (19gr i 11gr). Musiałem kwotę tych wpłat podać w weryfikacji, i dopiero po zweryfikowaniu kwot tych wpłat, zostało wysłane zlecenie przelania pieniędzy na konto. Więc nie bójcie się o stratę, bo zweryfikować możecie w każdej chwili, a pieniądze NIE PRZEPADNĄ !

Mam nadzieję, że wytłumaczyłem to w miare zrozumiale.

To się nie śmiej bo może są ludzie którzy nie wiedzą WSZYSTKIEGO tak jak ty...


RE: Uwaga na bony paypal - Zythus - 20-06-2010 19:59

Czyli, żeby przelać kasę wystarczy powiązać z kontem bankowym. Proste i przyjemne Big Grin


RE: Uwaga na bony paypal - Daminn - 21-06-2010 00:00

Imo temat sieje niepotrzebny zamęt. Sam przez chwile się zdziwiłem i w ogóle ocokaman? Można było to zapisać w inny sposób, w formie poradnika jak przelać hajs, a nie od razu "uwaga" tragedia...


RE: Uwaga na bony paypal - pieczyk111 - 21-06-2010 15:51

Ja właśnie założyłem sobie nowe konto na PP dajmy na to że wygram 750$ to by wypłacić je na konto w banku wystarczy że powiąże swoją karte kredytową z PP ??? i będzie dobrze ?? i będe mógł wypłacić 750$ na moje konto walutowe ??? I czy weryfikacja konta jest bezpłatna ??? i czy później będą mi pobierali jakieś opłaty czy wszytko jest całkowicie darmowe ???


RE: Uwaga na bony paypal - Sony_st - 21-06-2010 16:26

U mnie na PP jak sprawdziłem to wyskoczyło mi kilka limitów z kwotami, wydaje mi się, że kasę z lockerz tak czy tak się uda przelać bez żadnych kłopotów.