Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
42 do szczęścia - pomożesz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: 42 do szczęścia - pomożesz? (/Temat-42-do-szczescia-pomozesz-89894)



42 do szczęścia - pomożesz? - ascanio - 24-04-2014 17:06

Witajcie!
Wiem, że nie każdemu chciałoby się czytać tekst poniżej, dlatego na początek coś pozytywnego - obejrzyjcie klip i jeśli spodoba Wam się idea, przeczytajcie tekst pod spodem.



Rok temu spontanicznie podjąłem decyzje o przebiegnięciu maratonu i udziale w akcji charytatywnej "42 do szczęścia", organizowanej przez moich znajomych.

42 osoby przebiegły 42 km, aby zebrać 42 tyś. zł na protezę dla Asi - dziewczyny, która straciła nogę w wypadku kolejowym. Zrealizowaliśmy zamierzony cel. Wszyscy dobiegliśmy do mety Cracovia Maratonu, a Asia otrzymała protezę, dzięki której może normalnie funkcjonować.

W tym roku postanowiliśmy po raz kolejny przywrócić komuś radość życia i jednocześnie pokazać, że młodzi ludzie mogą robić rzeczy wielkie. 18 maja znów 42 osoby przebiegną królewski dystans 42 kilometrów, aby zebrać pieniądze na zakup protezy dla Mariusza. Pierwszego dnia nowej pracy (!) na nogi Mariusza spadły trzy 1,5-tonowe, betonowe płyty. Teraz walczy on o powrót do normalnego życia

Chciałbym zachęcić Was, Forumowiczów do włączenia się w akcję. Nie trzeba biec maratonu. Można pomóc w inny sposób:
  • Wejdź na 42doszczescia.pl i wpłać dowolną kwotę. Każda złotówka przybliża nas do mety.
  • Powiedz o akcji znajomym. Udostępnij informację na swoim facebooku.
  • Jeśli prowadzisz fanpage i udostępnisz na nim informację, zgłoś się do mnie. Podlinkujemy do Ciebie na naszej stronie.
  • Weź udział w naszych licytacjach: Aukcje 42 do szczęścia
  • Jeśli masz pomysł na współpracę - pisz śmiało

Każdą formę pomocy, nagradzam reputem. Smile